pultuszczak

Facebook


Szukasz aktywnej rozrywki w Warszawie? Odwiedź park trampolin!

2019-05-17 1:06:52
Lubisz spędzać swój czas na ruchu? W takim przypadku pomyśl o wizycie w parku trampolin. Teraz można udać się do niego w Warszawie!

 

Gdy pogoda nie dopisuje, nie trzeba kolejny raz wybierać się na siłownię, do klubu fitness czy na basen – jeśli szukasz alternatywnego sposobu na aktywny czas, wybierz trampoliny w parku trampolin.

Aktualnie parki trampolin cieszą się dużym zainteresowaniem – to kapitalna propozycja nie tylko dla najmłodszych, ale również dla dorosłych! Co ciekawego czeka w parku trampolin?

Baw się dobrze w parku trampolin!

Jeśli nie lubisz nudy, park trampolin będzie strzałem w dziesiątkę! To miejsce, które wypełnione jest po brzegi specjalnymi trampolinami, które pozwalają na wykonywanie wysokich skoków oraz rozmaitych ewolucji.

Dodatkowo, w parkach trampolin można znaleźć także inne atrakcje, aby zabawa była jeszcze ciekawsza. To między innymi baseny z gąbkami, którzy chcą ćwiczyć figury akrobatyczne, ścianki wspinaczkowe, tory ninja – specjalne tory przeszkód z różnymi zadaniami do wykonania, a także specjalne gry, na przykład zbijak, koszykówka z trampolinami, twister czy walki na belce.

Każda minuta spędzona w miejscu takim jak park trampolin może być wypełniona radością!

Trampoliny dla młodszych i starszych

Wizyta w parku trampolin może być kapitalną propozycją nie tylko dla dzieci, ale również dla osób dorosłych.

Skakanie na trampolinach wyzwala hormony szczęścia – buzujące endorfiny wraz z adrenaliną gwarantują wspaniałą rozrywkę niezależnie od wieku. Właśnie dlatego wizyta w parku trampolin może być doskonałym pomysłem na rodzinne wyjście!

Trampoliny są przy tym całkowicie bezpieczne – nie trzeba obawiać się o urazy. Dodatkowo, nad zabawą czuwają pracownicy parków trampolin, którzy są także zawsze gotowi do pomocy, gdy pojawią się jakieś dodatkowe pytania.

Warto także wskazać, że trampoliny są przeznaczone nie tylko dla osób z dobrą kondycją. Nie trzeba posiadać żadnych szczególnych umiejętności, aby poskakać na trampolinach. Wystarczy tylko minuta, aby opanować nawet te bardzo wysokie skoki!

Skakanie na trampolinach pozwala także na skuteczne odchudzanie i wspiera rozwój wszystkich partii mięśniowych – wobec tego wizyta w parku trampolin może być świetną alternatywą dla treningów na siłowni albo w klubie fitness dla każdego, kto poszukuje odmiany.

Odwiedź Airo – najnowocześniejszy park trampolin w Warszawie

Jeśli chcesz wybrać się na trampoliny w Warszawie, odwiedź Centrum Aktywnej Rozrywki Airo znajdujące się przy ulicy Łopuszańskiej. Ten park trampolin w Warszawie gwarantuje wyjątkową rozrywkę dla młodszych i starszych!

W głównej sali Airo dla odwiedzających przygotowano aż 45 dużych trampolin rekreacyjnych płaskich i stojących, które razem dają powierzchnię około 500 metrów kwadratowych. Na sali czekają także inne atrakcje, w tym przeszkody, baseny z gąbkami, slack line, ścieżki akrobatyczne, ścianka wspinaczkowa, aby wspomnieć tylko o niektórych propozycjach.

Ile trzeba zapłacić za trampoliny w Warszawie? W parku trampolin Airo ceny zaczynają się od 20 złotych za jedną godzinę od poniedziałku do czwartku. W weekend – od piątku do niedzieli – za wstęp zapłacimy 28 złotych za godzinę przy wykupieniu biletu on-line oraz 33 złote, gdy kupimy go na miejscu.

Dla osób, którym trampoliny przypadły do gustu, przygotowano również specjalne karnety, które pozwalają na korzystanie z wejść do parku trampolin Airo w jeszcze niższych cenach. Na miejscu można również wykupić zajęcia indywidualne z trenerem.

Przed wejściem do sali należy wykupić także specjalne skarpetki antypoślizgowe – można przynieść także własne.

Park trampolin – aktywna rozrywka na każdą okazję!

Zatem wtedy, gdy szukasz dobrego pomysłu na aktywne spędzenie czasu, odwiedź park trampolin. To wspaniałe miejsce nie tylko dla najmłodszych, ale również dla dorosłych – każdy, niezależnie od swojego wieku, będzie mógł bawić się tam wspaniale!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *