pultuszczak




Wszystko dla naszych klientów

2021-05-18 9:35:11

Firma GERPOL od lat z powodzeniem funkcjonuje, nie tylko na pułtuskim rynku, jako dostawca paliw, które spełniają wszystkie rygorystyczne normy jakości. Jak informuje właściciel Krzysztof Gierczak, firma posiada obecnie sześć stacji paliw – jedną BP, dwie stacje LOTOSU, jedną CIRCLE K i dwie własne. Ma również trzy punkty obsługi hurtowej i dziewięć cystern.
Z myślą o klientach, zamierzając zwiększać swoją konkurencyjność i atrakcyjność, GERPOL wciąż się rozwija i wzbogaca ofertę. W planach, jeśli oczywiście uda się z powodzeniem dopełnić wszystkich formalności, jest budowa myjni bezdotykowej na stacji przy ulicy Mickiewicza w Pułtusku, jak również budowa kolejnej stacji paliw niedaleko Konstancina, gdzie firma już zakupiła działkę.

Warto wspomnieć, że GERPOL posiada na swoich stacjach dwie załogi pracowników składające się wyłącznie z przedstawicielek płci pięknej. Kobieca załoga pracuje między innymi na stacji przy ulicy Warszawskiej i jak podkreśla Krzysztof Gierczak, to wymyślone przez niego rozwiązanie świetnie się sprawdza.

Z prezesem zarządu firmy GERPOL Wojciechem Ostrowskim oraz Krzysztofem Gierczakiem Tygodnik spotkał się, by zapowiedzieć nowe otwarcie, właśnie na funkcjonującej od lat stacji paliw przy ulicy Warszawskiej, która dołącza teraz do znanej marki CIRCLE K. Skąd pomysł na taką zmianę?
– Wszystko dla naszych klientów. Chcemy zachęcić, by z nami zostali bardziej atrakcyjną ofertą, nowoczesnymi wnętrzami, gastronomią na najwyższym poziomie – zgodnie potwierdzają panowie.

Już w środę, 19 maja pułtuszczan i okolicznych mieszkańców od lat korzystających z usług stacji paliw przy ulicy Warszawskiej, spotka na pewno miła niespodzianka.

Marka CIRCLE K jest obecna na polskim rynku od 1992 roku (dawniej STATOIL) i prowadzi już sieć ponad 350 stacji w całej Polce, do których wciąż dołączają kolejne. Stacja paliw CIRCLE K to zupełna nowość w naszej okolicy. Poza zmianą wizualną wnętrza i otoczenia, jest również atrakcyjną ofertą dla klientów, którzy mogą liczyć na zakup wysokiej jakości paliw miles i milesPLUS oraz autogazu. Mają też możliwość zrobienia zakupów w dobrze zaopatrzonym sklepie z ofertą artykułów spożywczych i przemysłowych oraz akcesoriów samochodowych, skorzystania z bogatej oferty gastronomicznej oraz przystąpienia do programu lojalnościowego EXTRA CLUB, w którym zbierają punkty na zakupy na stacjach i odbierają atrakcyjne nagrody.

Tylko CIRCLE K posiada w swojej ofercie paliwa miles oraz milesPLUS zawierające innowacyjny pakiet dodatków uszlachetniających, które pozwalają dojechać do 3% dalej na każdym litrze paliwa. Potwierdziły to niezależne badania porównawcze z paliwami standardowymi. Paliwa miles są bardziej ekonomiczne, ale dodatkowo zawarte w nich dodatki oczyszczają silnik z nagromadzonych w nim osadów, zwiększają jego wydajność i żywotność.

W sezonie zimowym na stacji CIRCLE K można zatankować arktyczny milesPLUS diesel, który zapewnia najlepszą dostępną na rynku ochronę przed mrozami i minimalizuje ryzyko unieruchomienia pojazdu, nawet przy ekstremalnie niskich temperaturach.

Ważna dla klientów każdej stacji paliw jest jej oferta gastronomiczna. Na tych korzystających z pułtuskiej CIRCLE K czekają już nowoczesne, ale jednocześnie przytulne wnętrza. Wygodna strefa wypoczynku zachęca , żeby przysiąść z kawą. Stacja oferuje kawy czarne, z natury szlachetne i łagodne oraz delikatne kawy mleczne, z grubą aksamitną warstwą spienionego mleka – w rozmiarach L oraz największym na rynku XXL.


Zapraszamy również na pyszne burgery wołowe zawierające 100% wołowiny, hot dogi klasyczne, hot dogi otwarte w chrupiącej ciababcie, z kiełbaskami XXL – polską,ostrą lub białą oraz dodatkiem świeżych warzyw. Do wszystkich hot dogów oferowane są sosy wysokiej jakości firmy FANEX.
Kolejne pyszności to kanapki na ciepło z kurczakiem, salami lub bekonem, zapiekanki – również w wersji wegańskiej, kanapki do syta z pszenną lub ciemną bułką i smacznymi dodatkami. Codziennie, również w wolne od handlu niedziele, w sklepie CIRCLE K będzie się można zaopatrzyć w świeże, wypiekane na miejscu pieczywo i inne produkty pierwszej potrzeby.

Stali klienci stacji CIRCLE K będą godnie nagradzani, jeśli tylko przystąpią do programu lojalnościowego EXTRA CLUB, oferującego dodatkowe korzyści. Uczestnicy programu zbierają punkty za tankowania i za zakupy, na dowolną kartę zarejestrowaną w programie. Punkty można także zbierać dzięki specjalnie dopasowanym do klientów ofertom bonusowym. Punkty standardowe i bonusowe można wymieniać na ciekawe nagrody, wybrane spośród 600 propozycji znajdujących się w katalogu EXTRA CLUB, na stronie www.circlek.pl. Wśród tych nagród znajduje się między innymi sprzęt RTV i AGD, sprzęt sportowy i turystyczny, zabawki. Co ciekawe, punktami można także płacić za zakupy w sklepie na stacji oraz oraz uzyskać rabat na paliwo. Na uczestników programu czeka każda 7. kawa gratis i dedykowane rabaty na ofertę gastronomiczną.

Stację paliw przy ulicy Warszawskiej odwiedziliśmy tuż przed nowym otwarciem, w poniedziałek, 17 maja. Jak widać na zdjęciach, wszystko gotowe na nowe otwarcie. W środę, 19 maja, na klientów stacji czekają duże rabaty – na paliwo miles i milesplus 10 groszy taniej za litr, na paliwo SupraGas 5 groszy taniej, a za kawę i przekąski zapłacimy aż 50% mniej. Na zdjęciach wnętrze i otoczenie stacji paliw oraz kobieca załoga w komplecie wraz z kierownikiem Albertem Stańczukiem, zwarci i gotowi.

Serdecznie zapraszamy na CIRKLE K!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *