pultuszczak
Zniknęła bez śladu

2023-10-20 8:45:26

Nadal trwają poszukiwania Barbary Ochelskiej, mieszkanki powiatu makowskiego.

Po raz kolejny wznowiono intensywne poszukiwania zaginionej Barbary Ochelskiej. Wczoraj policjanci i strażacy przeszukali blisko 60 hektarów terenu. Niestety wszystkie te działania nie przyniosły rezultatów.

11 października wznowiono intensywne poszukiwania 59 – latki, która zaginęła 4 września 2023 roku z własnej posesji. Kobieta zostawiła swoje rzeczy osobiste i dokumenty w domu. Od momentu zaginięcia prowadzone były kilkudniowe poszukiwania w terenie. Te poszukiwania były kilkukrotnie wznawiane. Wykorzystano do nich sprzęt policyjny, między innymi dron. Zaangażowano psy tropiące oraz psa mantrailingowego, wyszkolonego do wyszukiwania indywidualnego zapachu człowieka z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji. W akcji poszukiwawczej brały osoby cywilne z psami tropiącymi. Niestety wszystkie te działania nie przyniosły rezultatów.

11 października, po raz kolejny działania poszukiwawcze zostały wznowione. Przeprowadzone były pod nadzorem funkcjonariuszy z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób z Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu. Wzięli w nich udział makowscy policjanci, strażacy ochotnicy z Węgrzynowa, Jaciążka, Gąsewa i Czerwonki oraz strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Makowie Maz. Sprawdzono po raz kolejny posesję i okoliczne pola, łąki i lasy. W sumie sprawdzono obszar o powierzchni 60 hektarów. Niestety i te działania nie przyniosły rezultatów.

Wszystkie osoby mogące mieć jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z dyżurnym makowskiej policji pod nr telefonu 47 70 47 200, bądź osobiście w jednostce policji.

podkom. Monika Winnik


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *