pultuszczak

Facebook

Znaczna ilość narkotyków

2021-05-27 1:10:12

Pułtuscy policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 30-latka. Mężczyzna usłyszał zarzuty zarówno posiadania znacznej ilości narkotyków, jak również handlu narkotykami

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego pułtuskiej komendy ustalili, że jeden z mieszkańców miasta ma związek z przestępstwami narkotykowymi. Mundurowi podejrzewali, że mężczyzna nie tylko posiada znaczne ilości narkotyków, ale może je także sprzedawać. Gdy policjanci ustalili dokładnie, gdzie mieszka, postanowili sprawdzić swoje ustalenia. Na miejscu zastali 30-latka, gdzie w trakcie przeszukania jego mieszkania znaleźli znaczną ilość narkotyków. Wszystko zostało zabezpieczone, a właściciel środków zabronionych zatrzymany. Badania laboratoryjne wykazały, że zabezpieczone środki to mefedron, amfetamina i marihuana.
Po ustaleniach i zebraniu wszystkich materiałów w sprawie, mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handel nimi. Sąd Rejonowy w Pułtusku zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

 

mł. asp. Anna Kowalczyk, KPP Pułtusk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…