pultuszczak

Facebook
Z DZIADKIEM NIGDY SIĘ NIE BOJĘ, NAWET KIEDY PRZED LWEM STOJĘ

2022-01-28 12:09:04

Przedszkolaki z Malinowego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku obchodziły, w ubiegły piątek, Dzień Babci i Dziadka – pięknie, recytując wierszyki, śpiewając piosenki, tańcząc i odbywając z babciami i dziadkami wycieczki… palcem po atlasie

Wiadomo – pandemia i to ona spowodowała, że dzieci występowały jedynie przed paniami: dyrektorką Izabelą Skarżyńską, koordynatorką Aleksandrą Bajdak, ciociami i niżej podpisaną.

Na scenie opatrzonej okolicznościowym hasłem – Babci i dziadka przyznać to trzeba, w życiu każdego dziecka potrzeba – wystąpiły: MALINKI – dwulatki z ciociami Żanetą Bryską i Klaudią Kopczyńską, JEŻYNKI – 3-4 – latki (Paulina Urbanowicz i Małgorzata Szpytka), BORÓWKI – 5-latki (Kinga Modzelewska i Milena Sitarska) oraz JAGÓDKI – 6-latki z ciocią Pauliną Ferenc.

Dzieci, w kostiumach scenicznych i z rekwizytami, dały popis różnorodnej twórczości artystycznej, bogato udokumentowanej przez ciocie na filmach i zdjęciach.

Przy okazji święta babć i dziadków “TP” został uhonorowany listem o treści: PODZIĘKOWANIA dla REDAKCJI TYGODNIKA PUŁTUSKIEGO za współpracę z Malinowym Przedszkolem z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku. Dziękujemy za obecność podczas uroczystości z okazji DNIA BABCI i DZIADKA oraz za uczestnictwo w życiu przedszkola.

Grażyna M. Dzierżanowska (również zdjęcia)

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *