pultuszczak
Wielki sukces Zuzi

2021-05-07 9:50:29

Uczennica pułtuskiej JEDYNKI zajęła I miejsce w finale Przeglądu piosenki i pieśni pasyjnej „Matko Józefo, zaprowadź mnie do stóp Krzyża”

Uczennica klasy II a Zuzanna Szulecka, zwyciężyła w swojej kategorii wiekowej w Diecezjalnym Przeglądzie Piosenki i Pieśni Pasyjnej, zorganizowanym przez Wydział Katechetyczny KRDP i Siostry Pasjonistki w Płocku. Zuzia zaprezentowała swój talent w piosence pasyjnej pt. „Rozpięty na ramionach.” i została laureatką.
Jak czytamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 1 w Pułtusku, wykonanie Zuzi było piękne i bardzo wyróżniało się wśród innych wykonawców w kategorii klas I – III. Swój utwór wykona jeszcze raz podczas sympozjum naukowego 29 maja br. w Płocku z okazji Jubileuszu Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek.
Od dumnej mamy Zuzi- pani Justyny – dowiedzieliśmy się, 29 kwietnia, w Państwowej Szkole Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Płocku odbył się finał przeglądu. Konkurs został objęty Patronatem Honorowym Biskupa Płockiego, Marszałka Województwa Mazowieckiego, Prezydenta Miasta Płocka oraz Starosty Płockiego. Konkurs został podzielony na 4 kategorie wiekowe. Składa się z trzech etapów: przesłuchania na podstawie przysłanych nagrań, występu na żywo przed komisją konkursową, występu podczas sympozjum obchodów jubileuszu stulecia istnienia Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek.
Zuzia Szulecka, przygotowana przez siostrę Augustynę, zaśpiewała pieśń „ Rozpięty na ramionach”, godnie reprezentując szkołę i nasze miasto.
Tygodnik dołącza się do gratulacji!

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *