pultuszczak
Weekend z wypadkami

2019-10-15 2:12:10

Na skutek poniesionych w zdarzeniach drogowych obrażeń do szpitala trafiły trzy poszkodowane osoby. Policja apeluje do kierowców o rozwagę na drodze i przestrzeganie przepisów!

Do pierwszego zdarzenia doszło w piątek, w Obrytem. Kierujący Mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wyjechał przed nadjeżdżającą ciężarówkę. Samochody zostały poważnie uszkodzone, a podróżujący osobówką 90- letni kierujący wraz żoną przewiezieni do szpitala w Pułtusku.
Do drugiego wypadku doszło w sobotę, w miejscowości Klusek na drodze krajowej nr 61. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierujący Mazdą, 37 – letni mieszkaniec Pruszkowa, na prostym odcinku drogi, najechał na tył osobowego Mercedesa z przyczepką. Na skutek zdarzenia poszkodowany, 59 – letni kierowca został przewieziony do szpitala.
Badania na zawartość alkoholu w organizmie wykazały, że wszyscy kierujący byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności tych zdarzeń i apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

W miejscach zdarzeń ruch odbywał się wahadłowo. Wsparcia policjantom udzielali druhowie z OSP w Obrytem i funkcjonariusze PSP w Pułtusku.

podkom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *