pultuszczak
Uśmiechnięta, lubiana, otwarta

2023-11-21 10:20:58

Awansowała na kierownika posterunku.

Dotychczas pełniąca obowiązki podkom. Joanna Bronowska oficjalnie objęła stanowisko kierownika Posterunku Policji w Pokrzywnicy. Rozkaz mianowania na to stanowisko wręczył awansowanej komendant powiatowy Policji w Pułtusku mł. insp. Paweł Antośkiewicz.

Dzięki uprzejmości władz gminy, piątkowa uroczystość odbyła się w budynku Urzędu Gminy w Pokrzywnicy. W spotkaniu udział wzięli: przedstawiciele kadr na czele z komendantem powiatowym Policji w Pułtusku, funkcjonariusze Posterunku Policji w Pokrzywnicy oraz  wójtowie gmin podlegających posterunkowi.

Cechująca się empatią i wrażliwością na problemy innych ludzi oraz chęcią niesienia im pomocy, za pracowitość, doświadczenie, rozsądek i odwagę podkom. Joanna Bronowska została mianowana na stanowisko kierownika Posterunku Policji w Pokrzywnicy.
Jak podkreślił w gratulacjach i słowach uznania szef pułtuskich policjantów: pani kierownik doskonale zna podległy rejon służbowy i zawsze wzorowo wypełnia powierzone obowiązki, w pełni zasłużyła i wypracowała sobie powierzone stanowisko. Do życzeń przyłączyli się wójtowie i towarzyszący na zbiórce policjanci.

Podkom. Joanna Bronowska w szeregi policji wstąpiła w 2012 r. W trakcie swojej kariery zawodowej służyła w Ogniwie Patrolowo – Interwencyjnym, następnie w Wydziale Kryminalnym i Zespole ds. kryminalnych PP w Pokrzywnicy. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

kom. Milena Kopczyńska

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *