pultuszczak
To już 55 lat

2020-11-18 2:53:17

Program „Zawsze w niedzielę” był w latach 60 ub. stulecia cyklem reportażowym poświęconym Turniejowi Miast – popularną audycją Telewizji Polskiej, uwielbianą przez telewidzów w całym kraju.

Turnieje Miast prowadził jeden z najbardziej znanych, obecnie już legendarnych spikerów i prezenterów telewizyjnych – Eugeniusz Pach – reporter, sprawozdawca, dokumentalista i reżyser. W roku 2020 minęło 55 lat od pierwszego Turnieju Miast, podczas którego rywalizowały ze sobą Pułtusk i Ciechanów, przy czym zasłużone zwycięstwo odniosło nasze miasto. Formułą cyklu programów „Zawsze w niedzielę” była nie tyle i nie aż rywalizacja, ile dobra zabawa, autoprezentacja i promocja lokalnych społeczności, ich talentów, osiągnięć, planów, nadziei oraz zamierzeń rozwojowych i kulturalnych.

Za 5 lat z okazji jubileuszu 60-lecia edycji Turnieju Miast warto byłoby powtórzyć ten z wielu powodów przepiękny pojedynek. Miejmy nadzieję, że uda nam się zjednać do tej idei zarówno Telewizję Polską, jak i miasto Ciechanów.

Zapraszamy do obejrzenia filmu – reportażu z Turnieju Miast Pułtusk – Ciechanów. Link do filmu:

http://www.repozytorium.fn.org.pl/?q=pl/node/11163

Wydział Edukacji i Promocji Urzędu Miejskiego w Pułtusku

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *