pultuszczak

Facebook




Teraz bocznym wejściem

2022-01-26 12:04:46

Kolejne prace i nowy sprzęt w Szpitalu Powiatowym Gajda med

Jak informuje Gajda med, trwają prace remontowe przy wejściu głównym do szpitala. Nowa nawierzchnia znacząco poprawi bezpieczeństwo wszystkich odwiedzających szpital i przychodni e specjalistyczne. W związku z pracami do szpitala wchodzimy bocznym wejściem.

A jeśli już jesteśmy przy tym temacie, spieszymy poinformować, że przyspieszyło tempo prac budowlanych w części “B” Szpitala Powiatowego Gajda – Med. Wielomilionowa inwestycja jest możliwa dzięki środkom Roberta Gajdy – właściciela Grupy Gajda – Med. Szpital po zakończeniu inwestycji zyska dodatkowych 120 nowych łóżek szpitalnych i już niedługo będzie miał do dyspozycji pacjentów co najmniej 280 łóżek.

Nasz szpital wzbogacił się również o kolejny nowoczesny sprzęt. Nowy aparat USG, uniwersalny, wysokiej klasy, będzie bardzo przydatny przy wykonywaniu wszelkiego rodzaju badań radiologicznych, ginekologiczno-położniczych oraz kardiologicznych. Jego dodatkową zaletą jest bardzo dobrej jakości 21-calowy monitor oraz cztery aktywne porty do podłączania głowic. Dzięki temu unikamy przepinania sond, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia i wydłuża ich żywotność. Zastosowany w aparacie opcja kliniczna – czyli pakiet aplikacji doskonale sprawdza się w diagnozie ginekologiczno-położniczej, małych narządów (tarczyca, piersi, jądra), brzusznej, naczyniowej, MSK, urologicznej, pediatrycznej. Zakup tak wysokiej klasy urządzenia, to krok milowy w diagnostyce.

 

źródło: Gajda med

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *