pultuszczak

Facebook
TAKI SUKCES

2023-02-22 8:55:48

Illia Stepanenko, rodem z Ukrainy, uczeń ZSZ im. Jana Ruszkowskiego został laureatem trzeciej edycji Międzynarodowego Konkursu na Ucznia Roku 2022/`23.

Tegoroczny podtytuł konkursu to JA I MOJA KLASA. Illia zwyciężył w kategorii wiekowej 15-18 lat. Idee konkursu były wielorakie: dotarcie do jak największej liczby szkół w kraju i szkół polonijnych, a tym samym docenienie uczniów szczególnie zaangażowanych w życie szkoły i odnoszących sukcesy, promujących swoje środowisko szkolne; promowanie zaangażowania w życie szkolnej społeczności; dostrzeżenie osiągnięć uczniów z różnych środowisk i krajów.

W konkursie, jak zaznaczył przewodniczący jury Piotr Kośla, wzięła udział bardzo duża ilość uczniów, zarówno ze szkół polonijnych jak i krajowych. Zwycięzców konkursu w różnych kategoriach przedstawiono podczas IV Międzynarodowego Dnia Edukacji Polonijnej; sponsorem przedsięwzięcia było PZU.

Sylwetkę I. Stepanenko przedstawialiśmy w materiale poświęconym kiermaszowi charytatywnemu ILE WAŻY ŚWIĘTY MIKOŁAJ. To wtedy dał się nam poznać jako uczeń wielu zainteresowań, aktywny, zaangażowany w życie klasy i szkoły, mający ambitne plany na przyszłość oraz doceniający swoją szkołę – ZSZ im. Jana Ruszkowskiego.
GMD

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *