pultuszczak

Facebook
STO LAT pani Krystyny

2023-02-24 10:31:23

23 lutego, mieszkanka gminy Pułtusk, pani Krystyna Jaskulska obchodziła niezwykły jubileusz – setną rocznicę urodzin

Pani Krystyna urodziła się w miejscowości Górki Witkowice, w gminie Winnica, a obecnie mieszka z rodziną w Płocochowie. Życie Jubilatki to skarbnica wielu niezwykłych doświadczeń – była świadkiem epokowych wydarzeń i przemian zachodzących na przestrzeni całego stulecia. Pani Krystyna wychowała trójkę dzieci – córkę i dwóch synów i jest dzisiaj dumną mamą, babcią oraz prababcią.

W tym uroczystym dniu szanowną Jubilatkę odwiedził burmistrz Miasta Pułtusk Wojciech Gregorczyk, który w imieniu własnym i Samorządu Gminy Pułtusk wręczył pani Krystynie kwiaty oraz symboliczny upominek. Złożył jej też najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności i zdrowia. „Jest dla nas zaszczytem, że mieszkanką gminy Pułtusk jest osoba szlachetna, która swoim wysiłkiem, poświęceniem i pracą od lat zapisuje karty historii naszej małej ojczyzny, a dziś, ciesząc się zasłużonym szacunkiem, wspiera młodsze pokolenia doświadczeniem i radą” – podkreślił burmistrz.

W uroczystości uczestniczyli również: Anna Żebrowska kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie, która wręczyła Jubilatce kwiaty i list gratulacyjny prezesa Rady Ministrów, Małgorzata Kozłowska sołtys wsi Płocochowo, Bogumiła Przybyłowska kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Pułtusku oraz członkowie najbliższej rodziny Jubilatki.

Urząd Stanu Cywilnego w Pułtusku

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *