pultuszczak
Sprawca rozboju w rękach policji

2021-10-21 9:51:25

W poniedziałek, pułtuscy kryminalni zatrzymali 22-latka, który we wrześniu był sprawcą rozboju. Mężczyzna uderzał i kopał swoją ofiarę, a następnie ukradł jej pieniądze i karty płatnicze. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 12 lat, która może zostać zwiększona o połowę, ponieważ już wcześniej odbywał karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwa

We wrześniu do Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku zgłosił się mężczyzna, od którego mundurowi przyjęli zawiadomienie o przestępstwie rozboju. Na podstawie analizy zebranego materiału wytypowali sprawcę, którego zatrzymali w poniedziałek. W wyniku dalszej pracy śledczych 22-latek, oprócz zarzutu rozboju, usłyszał także zarzut posiadania narkotyków, ponieważ podczas przeszukania pomieszczeń w miejscu zamieszkania mężczyzny kryminalni znaleźli narkotyki.
Wobec mężczyzny wczoraj sąd zastosował trzymiesięczny areszt. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do 12 lat, która może zostać zwiększona o połowę, ponieważ już wcześniej odbywał karę pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu.

 

Autor: sierż. Renata Soból

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *