Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 września 2025 12:12
Reklama

SEROCK. Rajd 15-latki zakończony wyciekiem gazu

SEROCK. Rajd 15-latki zakończony wyciekiem gazu
334523379_211098668163819_8605797801104271438_n

Autor: Fot. WSP Zegrze

Fot. WSP Zegrze


W środę (1 marca) około godz. 21.00 przy ul. Warszawskiej doszło do niecodziennej kolizji. W wyniku zdarzenia doszło do uszkodzenia skrzynki gazowej i wycieku gazu

Jak podawali strażacy, tuż przed godz. 21.00 odebrali zgłoszenie dotyczące samochodu, który uszkodził skrzynkę gazową. Po przybyciu na miejsce okazało sie, że siedząca w samochodzie marki BMW, 15-letnia dziewczyna czekająca na rodziców próbowała włączyć ogrzewanie w pojeździe.

W pewnej chwili jednak przypadkowo wrzuciła bieg. W wyniku czego auto przejechało przez sąsiednią posesję i zakończyło swój rajd na skrzynce gazowej.
Działania strażaków polegały na polewaniu uszkodzonej instalacji gazowej wodą do przybycia na miejsce pracowników pogotowia gazowego, odgrodzeniu terenu i ewakuacji osób znajdujących się w pobliżu. Po przybyciu na miejsce pogotowia gazowego dopływ gazu został odcięty. NIkomu nic się nie stało.

Podziel się
Oceń

Reklama
NAJNOWSZE EWYDANIE
Tygodnik Pułtuski
Reklama
Reklama
OtoDrobne
Reklama
Reklama
ReklamaVictoria recycling
ReklamaOdbiór elektrośmieci
Reklama
Reklama