pultuszczak
Sąsiad terrorysta

2020-11-03 8:27:59

Oblewa samochody wodą z mąką, bo nie lubi ludzi z TBS-ów

W ostatnich dniach naszą uwagę przykuły informacje, które w mediach społecznościowych zamieściła mieszkanka Pułtuska.

Witam, chciałam ostrzec, że na ul. Jana Pawła II 19b jest osoba która oblewa ludziom samochody i to nie pierwszy raz. Samochód został oblany prawdopodobnie wodą z mąką. Widziałam posty od innych użytkowników na Facebooku. Proszę o pomoc w znalezieniu tego sprawcy. Jestem pewna, że niektórzy ludzie wiedzą, kto może być tego sprawcą.

A zaraz potem:

Dziękuję znajomym i ludziom o dobrym sercu, którzy podpowiedzieli mi, kto to jest. Dużo osób go dobrze zna, czekam aż wpadnie w moje sidła, udowodnię wtedy wszystkim ludziom którym ochlapał samochody, że zabraknie mu wtedy wody i mąki. Niech sobie kupi dużo soli, bo słono za to zapłaci. Policja jest już w toku wyjaśniania sprawy. Proszę o udostępnienie wiadomości. Z góry dziękuję!!!

Do postów dołączone były zdjęcia zalanej białą cieszą maski samochodu. Kto urządza sobie takie zabawy? Mieszkańcy powtarzają między sobą, że robi to emeryt, znany wszystkim z okolicy, wychodzący często z pieskiem na spacer. Ten pan podobno nie lubi mieszkających w TBS-ach i ubzdurał sobie, że mogą parkować swoje samochody tylko tam, gdzie on uważa za stosowne. Jeśli na ogólnodostępnym parkingu pozostawią samochód w miejscu według niego przeznaczonym dla mieszkańców spółdzielni, zaczaja się i pod osłoną nocy polewa samochody mączną mazią, którą wcale niełatwo zmyć. Wszyscy mają oko na podejrzanego, ale nikt go za rękę nie złapał, więc oficjalnego oskarżenia wnieść nie mogą.

Na miejscu interweniowała policja, sporządzono notatkę, a teraz mieszkańcy wspólnie radzą, co zrobić z cwanym emerytem. Im do śmiechu nie jest, bo nikt nie chciałby zastać samochodu w takim stanie. Obiecują czujność i rychłe zdobycie dowodów na osiedlowego terrorystę, więc niech się ma na baczności! Policję prosimy o baczniejsze przyjrzenie się sprawie i częstsze patrolowanie okolicy. Może uda się złapać sprawcę na gorącym uczynku.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *