pultuszczak

Facebook

Pułtuszczanie na szklanym ekranie

2021-09-28 12:28:54

Danutę Ciszewską i Tomasza możemy zobaczyć w popularnych programach telewizyjnych

Tomasza możemy oglądać w popularnym programie telewizyjnej JEDYNKI “Rolnik szuka żony”, jako kandydata wybranego przez piękną rolniczkę Kamilę. Jak czytamy na fb programu, skąd pochodzi również zdjęcie, Tomasz obecnie mieszka w Pułtusku, ma brata bliźniaka, a do napisania listu do Kamili namówił go znajomy. Sport jest dla niego bardzo ważny, ukształtował jego charakter, nauczył pokory, samozaparcia. Od niedawna jego pasją jest tez fotografia, a zawodowo zajmuje się organizacją wydarzeń sportowych i rekreacyjnych w swoim mieście i gminie. W życiu ceni sobie spokój, zaufanie szczerość oraz szacunek. Przyznaje, że jest wrażliwy i zawsze stara się postępować w zgodzie ze swoim sumieniem. Ma świadomość, że nie jest idealny i ma wady jak każdy, ale jest dumny z tego, że wszystko co ma, zawdzięcza swoje ciężkiej pracy. Marzy o wielkiej miłości.

Pod zdjęciem Tomasza już jest wiele polubień i serduszek, a także przychylne komentarze na temat jego zachowania i wypowiedzi w programie, z których można go ocenić jako spokojnego, zrównoważonego i mądrego człowieka. Życzymy więc powodzenia w rywalizacji o serce pięknej rolniczki.

Ninja Warrior Polska to program telewizyjny typu reality show, emitowany na antenie telewizji Polsat od 3 września 2019, oparty na japońskim formacie Ninja Warrior. Konkurs polega na pokonywaniu toru przeszkód. Wyróżniającą cechą programu jest fakt, że zwykłymi uczestnikami mogą być również osoby znane ze świata show -businessu. Do niełatwym zmagań w programie stanie Danuta DANCIA Ciszewska z Pułtuska, znana przez wielu z nas jako ogromna miłośniczka biegania, zawsze uśmiechnięta i chętna do podejmowania nowych wyzwań.

– Już w najbliższy wtorek 28 września, o godz. 20.05 w Polsacie kolejny odcinek NINJA WARRIOR POLSKA. A w nim będę Ja. Zapraszam do oglądania. Godnie będę reprezentować nasze Miasto Pułtusk. Dla mnie sam udział w programie to już sukces – pisze na swoim FB, z którego pochodzi również zdjęcie pułtuszczanki.

Trzymamy kciuki i życzymy jak najlepszych wyników!


Danuta DANCIA Ciszewska

Tomasz

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…