pultuszczak

Facebook

Podinsp. Paweł Antośkiewicz pełniącym obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Pułtusku

2022-09-22 9:25:33

20 września, w siedzibie pułtuskich funkcjonariuszy, w obecności lokalnych władz samorządowych, kapelana pułtuskiej Policji, Prokuratora Rejonowego w Pułtusku oraz zaprzyjaźnionych służb mundurowych, odbyła się uroczysta zbiórka z okazji oddelegowania do pełnienia obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Pułtusku podinsp. Pawła Antośkiewicza

Po złożeniu meldunku I zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pułtusku mł. insp. Sławomirowi Żelechowskiego i powitaniu obecnych gości, odczytany został rozkaz o delegowaniu z urzędu do czasowego pełnienia służby w Komendzie Powiatowej Policji w Pułtusku i powierzeniu obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta podinsp. Pawłowi Antośkiewiczowi.
Rozpoczynając przemówienie p.o. Komendanta zapewnił, że dołoży wszelkich starań, aby wiedzę i zdobyte dotychczas doświadczenie jak najlepiej wykorzystać w służbie na rzecz utrzymania wysokiego poziomu bezpieczeństwa mieszkańców powiatu pułtuskiego. Kończąc, oddał szacunek i uczcił minutą ciszy zmarłych Komendanta insp. Jarosława Olszewskiego oraz funkcjonariusza Wydziału Kryminalnego asp. szt. Jarosława Kalinowskiego.

Swoją obecnością zaszczycili nas i gratulacje nowemu p.o. Komendanta złożyli: wicestarosta pułtuski Beata Jóźwiak, zastępca burmistrza miasta Mateusz Miłoszewski wraz z sekretarzem Patrycją Kazimierczak, ks. inf. Wiesław Kosek, prokurator rejonowy w Pułtusku Jolanta Świdnicka, komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku st. bryg. Maciej Piątek oraz komendant powiatowy Policji w Ostrowi Mazowieckiej mł. insp. Krzysztof Szymański. Podczas zbiórki obecna była również kadra kierownicza, policjantki, policjanci i pracownicy cywilni pułtuskiej komendy.

Autor: kom. Milena Kopczyńska


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…