pultuszczak
POSZUKIWANI ZATRZYMANI PRZEZ PUŁTUSKICH POLICJANTÓW

2021-01-29 5:45:48

Skutecznie przeprowadzona akcja pułtuskich policjantów z Wydziału Prewencji, pozwoliła na zatrzymanie trzech poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyźni po wykonaniu niezbędnych czynności, zostali doprowadzeni do zakładu karnego.

Wśród wielu działań, które na co dzień wykonują policjanci, jest również zatrzymywanie osób poszukiwanych. Kilka dni temu, pomyślnie przeprowadzone czynności pułtuskich funkcjonariuszy, pozwoliły na zatrzymanie trzech mężczyzn, którzy byli poszukiwani do odbycia kary pozbawienia wolności.
Do pierwszego zatrzymania doszło na terenie Pułtuska. Policjanci ustalili adres pobytu mężczyzny i zapukali do mieszkania 57-latka, za którym sąd w Pułtusku wystawił nakaz doprowadzenia do najbliższego aresztu śledczego.
Kolejne zatrzymanie poszukiwanego przeprowadzono na terenie gminy Obryte. Dzielnicowy, podczas patrolowania swojego rejonu służbowego, zatrzymał 55-letniego mieszkańca powiatu pułtuskiego. Mężczyzna, nakazem sądu, miał do odbycia kary 4 miesięcy pozbawienia wolności.
Ostatnie zatrzymanie miało miejsce na ulicy 17 Stycznia w Pułtusku. Policjanci ,,patrolówki” zauważyli idącego chodnikiem mężczyznę, który na ich widok zmienił kierunek marszu i zaczął się nerwowo zachowywać. Po wylegitymowaniu okazało się, że 38-letni pułtuszczanin był poszukiwany do odbycia kary. Zatrzymani mieszkańcy naszego powiatu natychmiast zostali doprowadzeni do komendy i osadzeni w policyjnym areszcie. Po czynnościach policjanci doprowadzili ich do zakładu karnego.

mł. asp. Anna Kowalczyk, KPP Pułtusk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *