pultuszczak

Facebook

Ponownie zwracamy się z prośbą o przekazywanie informacji o zaginionym Mariuszu Budziszewskim

2021-09-04 9:38:08

Pułtuscy policjanci pracujący nad sprawą zaginięcia 50-letniego mieszkańca powiatu pułtuskiego Mariusza Budziszewskiego, po raz kolejny zwracają się z apelem do osób mogących mieć jakąkolwiek wiedzę na temat zaginionego i jego aktualnego miejsca pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pułtusku lub najbliższą jednostką policji.

Od momentu zawiadomienia o zaginięciu mężczyzny, policjanci nieustannie prowadzą czynności mające na celu odnalezienie zaginionego oraz organizują akcje poszukiwawcze z wykorzystaniem, specjalistycznego sprzętu. w piątek zorganizowane zostały kolejne działania w których wzięli udział policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku, funkcjonariusze Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku. W akcji został wykorzystany policyjny dron oraz dwa specjalistyczne quady z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Radomiu.

Przypominamy mieszkaniec Pułtuska ma 176 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała, włosy krótkie koloru siwego, oczy niebieskie, bez zarostu na twarzy. Znak szczególny to blizna pooperacyjna za uchem. W chwili zaginięcia 50-latek ubrany był w czarną bluzę na suwak, czarną koszulkę z napisem OSAKA6, spodnie dresowe typu moro oraz buty koloru granatowego. 23 sierpnia br. opuścił miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił.

Osoby, które widziały mężczyznę lub posiadają informacje dotyczące zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pułtusku pod nr tel. 47 703 42 00 lub 112.

sierż. Renata Soból, KPP w Pułtusku

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…