pultuszczak
PO UŚMIECH NOEMI

2023-06-13 2:20:04

Cudowna to dziewuszka, córeczka Anny Tymińskiej, znanej pułtuszczanki – NOEMI ENIOLA AKINDELE! To ona bierze udział w konkursie organizowanym przez PPG Polska Press sp. z o.o. Regulamin Konkursu Plebiscytowego pod nazwą UŚMIECH DZIECKA 2023 znajdziecie w Internecie.
Mama NOEMI prosi o głosy na swoją córeczkę, która bierze udział w plebiscycie na okładkę dla maluszka do drugiego roku życia. A NOEMI ENIOLA ma wszelkie dane, by znaleźć się na okładce.

JEST SŁODKA!

Zawsze uśmiechnięta, bo to dziecko o pogodnej naturze, ciekawe świata i bardzo rozgadane. Mama mówi: – Jeszcze nie wiemy, w jakim języku próbuje nam przekazać wrażenia swoich codziennych odkryć i małych przygód…

Noemi otwarta jest na nowe znajomości – z dziećmi i dorosłymi. Piątki przybija z każdym, kogo pozna i polubi. Rankiem wybiega do ogródka i wita się ze ślimakiem, rodzinką jeży i woła sąsiadkę. Jak w “Samych swoich” zaprasza ją do płotu na pogawędkę. Jak się z nią ugada, prosi dziadziusia o jazdę w taczce.

Ma najszybsze nóżki w okolicy. Gdzie jest, poznać można po bujnej czuprynce, widać ją z daleka. Nie da się ukryć, że jest polsko-afrykańską mieszanką, ciekawą mieszanką krwi mamy i taty.

Z daleka słychać jej śmiech, a na dźwięk muzyki jej całe, małe jeszcze ciałko, zaczyna tańczyć.

PIĘKNA TO DZIEWUSZECZKA!

Głosujcie na nią, ile sił. Dajmy sobie i jej szansę – może stanie się maskotką naszego miasteczka?

GMD

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *