pultuszczak
Piknik rodzinny z okazji otwarcia nowej Komendy Policji

2023-05-11 9:19:56

Uroczystość otwarcia nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 3 odbędzie się w najbliższy piątek 12 maja, o godz. 12.00 i będzie połączona z piknikiem rodzinnym, na który serdecznie wszystkich zapraszamy.
Po oficjalnej części uroczystości będzie zwiedzić budynek oraz oraz uczestniczyć w  pikniku rodzinnym, ze stoiskami edukacyjno – profilaktycznymi, na których wręczane będą policyjne gadżety. Atrakcją tego spotkania będzie pokaz psów służbowych, pokaz przygotowany przez policjantów z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Radomiu. Funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Płocku poprowadzą pokaz musztry, który przedstawią uczniowie L.O. „Feniks” w Pułtusku.

Budowa nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku została rozpoczęta w 2021 roku. Po wielu latach oczekiwań, na oczach policjantów i mieszkańców powiatu wznosił się nowoczesny budynek, przyjazny osobom niepełnosprawnym. Zapewni on policjantom komfortowe warunki pracy, ale przede wszystkim pozwoli na godne przyjęcie osób potrzebujących pomocy Policji.

Siedziba pułtuskich policjantów zaprojektowana jest w kształcie litery H i składa się z dwóch kondygnacji naziemnych – parteru i jednego piętra. W budynku znajdują się pomieszczenia biurowe, pomieszczenia dla osób zatrzymanych, a także sale odpraw, sala pamięci, nowoczesna strzelnica oraz magazyny i pomieszczenia techniczne.

Serdecznie zapraszamy.

Autor: sierż. Renata Soból

Plakat: G.W.-P. MCKiS w Pułtusku

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *