pultuszczak

Facebook
Odznaczenie Państwowe dla prof. Roberta Gajdy

2022-10-24 4:55:38

W dniu 21.10.2022 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Warszawie Wojewoda Mazowiecki wręczył prof. Robertowi Gajdzie Srebrny Krzyż Zasługi (zdjęcie). W ustnym uzasadnieniu w skrócie poinformowano, że odznaczenie zostało przyznane za ,,.. zasługi na rzecz zdrowia publicznego”. Odznaczenie POSTANOWIENIEM nadaje Prezydent Rzeczypospolitej Andrzej Duda.

Profesor nadzw. dr hab. n. med. Robert Gajda, prezes Szpitala Powiatowego Gajda-Med, na ceremonię nadania odznaczenia zaprosił Starostę Pułtuskiego Jana Zalewskiego oraz wiceprezes Szpitala Beatę Olszewską- Marra (na zdjęciu).

,,To ważny dla mnie symbol…- relacjonuje prof. R. Gajda – Dbanie o zdrowie publiczne jest tym, co jest nie tylko moją pracą zawodową ale też naukową oraz pasją życia. Z jednej strony Szpital i cała Grupa Gajda-Med, w których to jednostkach jestem i menadżerem i lekarzem z drugiej strony Kardiologia Sportowa w której się specjalizuję i działam naukowo. To wszystko jest domeną zdrowia publicznego. Cieszę się, że zostały zauważone i docenione przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *