pultuszczak

Facebook
Odeszła Bożena Adamska

2023-01-10 11:23:36

Środowisko nauczycielskie, byli uczniowie Szkoły Podstawowej w Bobach, wszyscy który znali panią Bożenę, z ogromnym smutkiem przyjęli wiadomość o Jej śmierci, podaną przez Zakład Pogrzebowy Kraszewski. Pani Bożena przez wiele lat była nauczycielką, pracowała w oddziale przedszkolnym, uczyła też muzyki i wychowania fizycznego

Była dyrektorka Szkoły Podstawowej w Bobach Teresa Piotrowska, ogromnie poruszona śmiercią koleżanki, wspomina że pani Bożena była dobrym duchem tej szkoły. Przez wiele lat społecznie pełniła funkcję zastępcy dyrektora, z ogromnym zaangażowaniem przygotowywała oprawę szkolnych uroczystości i prezentacji, zawsze mając głowę pełną nowych ciekawych pomysłów.
– Bożenka była bardzo dobrym człowiekiem, koleżanką, zawsze chętną do pomocy innym. Jej śmierć to dla nas ogromna strata – powiedziała Tygodnikowi Teresa Piotrowska.
Serdecznie wspomina panią Bożenę również była nauczycielka Szkoły Podstawowej w Bobach Ewa Kordowska. Wspólnie przepracowały wiele lat, dzieląc radości i smutki zawodowego, ale też prywatnego życia.
– Dla nas koleżanek Bożenka była zawsze pomocną, serdeczną osobą, pedagogiem z pasją podchodzącym do swoich codziennych obowiązków. Wychowała wiele pokoleń uczniów, za swoją pracę była doceniana i wielokrotnie nagradzana.

Jako była uczennica Szkoły Podstawowej w Bobach również miałam przyjemność poznać panią Bożenę Adamską. Zapamiętam ją jako uśmiechniętą, energiczną kobietę, kochającą pracę z dziećmi.
Niech spoczywa w pokoju.

Zdjęcie i nekrolog ze strony kraszewski.info

śp. Bożena Adamska

18.01.1959 – 06.01.2023
Wiek: 63 lata

Data pogrzebu: 11.01.2023
Msza Święta: o godz. 12:00 w Kaplicy Domu Pogrzebowego Kraszewski
przy ul. Sienkiewicza 7 w Pułtusku.
Ceremonia pożegnalna: o godz. 11:30
Cmentarz: Cmentarz św. Krzyża.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *