pultuszczak

Facebook

NIETRZEŹWY SPOWODOWAŁ KOLIZJĘ

2021-10-20 8:40:46

Trwają czynności pułtuskiej policji w sprawie nietrzeźwego kierującego, który spowodował kolizję drogową. Na szczęście nikt nie został ranny. Kierujący citroenem miał w organizmie 2 promile alkoholu

Do zdarzenia doszło 18 października, w miejscowości Boby. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący citroenem, 64-letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego, nie zachował należytej ostrożności i wjechał do rowu. Badanie alkomatem nie pozostawiało złudzeń. W organizmie kierowcy citroena były 2 promile alkoholu. Mężczyzna został osadzony w policyjnym  areszcie, usłyszał już zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za przestępstwo to grozi wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi pułtuska komenda policji.

Pamiętajmy, że nietrzeźwi kierujący stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla innych uczestników ruchu drogowego. Apelujemy do wszystkich – widząc osobę, która wcześniej piła alkohol i próbuje wsiąść za kierownicę pojazdu, reagujmy i w razie potrzeby natychmiast informujmy Policję dzwoniąc pod nr 112.

Autor: sierż. Renata Soból.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…