pultuszczak

Facebook

Nielegalne automaty

2021-05-27 10:47:31

Kryminalni z pułtuskiej komendy zlikwidowali dwa nielegalne salony gier na terenie miasta. Funkcjonariusze zabezpieczyli 9 nielegalnych automatów do gier hazardowych. Za organizowanie gier hazardowych poza wysoką grzywną, grozi kara do 3 lat więzienia

Działania pułtuskich policjantów pozwoliły na zarekwirowanie kolejnych nielegalnych automatów do gier hazardowych. Funkcjonariusze w ciągu ostatniego miesiąca dwukrotnie weszli do wybranych salonów gier na terenie miasta. Podejrzenia mundurowych potwierdziły się, że znajdujące się w lokalach maszyny działają niezgodnie z prawem. Kryminalni zabezpieczyli w sumie 9 automatów, na których zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych.

Teraz właścicielom za posiadanie nielegalnego sprzętu umożliwiającego prowadzenie przestępczego procederu w lokalach usługowych, grożą surowe kary w wysokości nawet 100 tys. zł od jednego automatu. Oprócz wysokiej grzywny, za organizowanie gier hazardowych grozi kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

 

mł. asp. Anna Kowalczyk, KPP Pułtusk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…