pultuszczak
NASIELSK. Dwa nakazy doprowadzenia i 60 dni pozbawienia wolności

2023-05-19 12:50:17

Nasielscy kryminalni zatrzymali 26- latka z Nowego Miasta. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie dwóch nakazów doprowadzenia, wydanych przez Sąd Rejonowy w Pułtusku. Do odbycia miał łączną karę 60 dni pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa

17 maja 2023 roku po południu, kryminalni z Komisariatu Policji w Nasielsku patrolowali rejon gminy. W Cieksynie zauważyli jadący ul. Leśną skuter. Używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych próbowali zatrzymać pojazd do kontroli drogowej. W tym momencie 26- latek zeskoczył z jednośladu i podjął pieszą ucieczkę, chcąc uniknąć spotkania z kryminalnymi. Nie miał on jednak najmniejszych szans i po krótkim pościgu został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Mieszkaniec Nowego Miasta próbował ratować się ucieczką, ponieważ wiedział, że jest poszukiwany. Sprawdzenie w policyjnym systemie wykazało, że za 26- latkiem Sąd Rejonowy w Pułtusku wydał aż dwa nakazy doprowadzenia, celem odbycia łącznej kary 60 dni pozbawienia wolności.

Wcześniej mężczyzna dopuścił się przestępstwa prowadzenia pojazdu mechnicznego, znajdując się w stanie nietrzeźwości, a także spowodowania kolizji drogowej po pijanemu.

Został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

Źródło: KPP Nowy Dwór Maz.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *