pultuszczak

Facebook

MIAŁ W MIESZKANIU NARKOTYKI

2021-10-12 10:06:20

Kryminalni z pułtuskiej komendy zatrzymali 22-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym za przestępstwo narkotykowe. Do tej sprawy funkcjonariusze zatrzymali jeszcze 22-letniego kolegę mężczyzny. W mieszkaniu, w którym przebywali mężczyźni, policjanci znaleźli ponad 60 porcji różnych narkotyków. Dziś mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe miesiące. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi 10 lat pozbawienia wolności

Policjanci z wydziału kryminalnego pułtuskiej komendy, na podstawie zdobytych informacji, namierzyli i zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który ukrywał się przed organami ścigania. Za mężczyzną Sąd Rejonowy w Pułtusku wystawił list gończy w celu odbycia kary pozbawienia wolności za posiadanie środków odurzających.

W trakcie interwencji funkcjonariusze w mieszkaniu 22-latka znaleźli środki odurzające. Opinia biegłego wykazała, że zabezpieczony susz i proszek to blisko 40 porcji marihuany i 20 porcji amfetaminy. Poszukiwany mężczyzna i jego kolega zostali zatrzymani do wyjaśnienia. 22-latek, zgodnie z dyspozycją sądu, został doprowadzony do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe miesiące. Wobec 22-letniego kolegi,  prokurator  zastosował dozór policyjny. Grozi mu teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: sierż. Renata Soból

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…