pultuszczak




MARYSIA DLA PANI POWSTANKI

2020-04-23 9:02:18

Marysia Komsta, uczennica ZS im. Bolesława Prusa, utrzymuje kontakt z panią H. Rogozińską, powstanką warszawską

Maria miała odbyć świąteczne spotkanie z p. Haliną przy żurku i szarlotce, ale… – W związku z epidemią koronawirusa i nakazem “zostań w domu” pozostały nam tylko rozmowy telefoniczne oraz listy – mówi pułtuszczanka.
– I prezenty. Uszyłam dla pani Halinki maseczkę i wyszyłam serwetkę z napisem ALLELUJA oraz zrobiłam kartkę świąteczną z życzeniami na Wielkanoc. Pani Halinka jest zadowolona z okazanej pamięci i przesłała mi podziękowania wraz z pozdrowieniami.
TYGODNIK doda, że kontakt Marysi i H. Rogozińskiej jest zauważony przez stronę internetową BohaterON (łączy pokolenia), gdzie wspomniano o nawiązaniu znajomości między dziewczynką a panią powstanką, także o odwiedzinach Marii w warszawskim domu pani Haliny.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *