pultuszczak

Facebook
LEGIONOWO. Agnieszka walczy o życie – pomóż powstrzymać RAKA!

2023-05-18 11:04:43

Agnieszka Duplicka z Legionowa – walczy o życie – potrzebna nasza NATYCHMIASTOWA pomoc, by powstrzymać RAKA! Szansą dla Agi jest lek, za który musi zapłacić sama… Jest to koszt 16 tysięcy złotych miesięcznie! Niestety, od 2022 roku ten lek nie jest refundowany! Leczenie już się rozpoczęło i nie może zostać przerwane. Prosimy o pomoc, nie ma czasu do stracenia!

Agnieszka to wieloletnia mieszkanka Legionowskiego osiedla Piaski. Wiele lat pracowała w Błękitnym Centrum w sklepie ZooNemo, więc dużo osób może ją znać.

Zawsze pogodna, serdeczna i uczynna dziewczyna teraz walczy ze złośliwym rakiem piersi. Przeszła już leczenie chemią, mastektomie i zaczęła radioterapię. Niestety guz okazał się chemiooporny! Nie wiadomo czy z radioterapią nie będzie podobnie. Lekarze zdecydowali się na rozpoczęcie terapii lekiem którego miesięczna kuracja kosztuje 16 tysięcy złotych miesięcznie!!! Terapia już się zaczęła i nie może zostać przerwana, dlatego tak ważna jest każda wpłata.

Poniżej link do zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/agnieszka-duplicka

Prosimy nawet o małe wpłaty – 5-10 złotych, dla nas to jedna kawa a dla Agnieszki szansa na powrót do zdrowia.

Zapraszamy również do wystawiania rzeczy na licytację i licytowania wystawionych przedmiotów. Proszę dodawajcie do grupy jak najwięcej osób i licytujcie!

https://www.facebook.com/groups/188909790641887/permalink/199973076202225

Pomagajmy!!! Dobro zawsze wraca!!!

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *