pultuszczak
Kolizja na bani

2023-10-18 9:02:47

Mimo poważnych konsekwencji prawnych i finansowych za jazdę w stanie nietrzeźwości wciąż zdarzają się osoby, które decydują się na ten skrajnie nieodpowiedzialny czyn. Tym razem konsekwencji nie uniknie 34-latka, która kierowała samochodem mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie i doprowadziła do zdarzenia z dwoma pojazdami.

Dyżurny pułtuskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Golądkowie. Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze z pułtuskiej drogówki. W trakcie czynności mundurowi ustalili, że 34-letnia mieszkanka Nasielska, kierując fiatem nie zachowała odpowiedniej odległości od pojazdu poprzedzającego i doprowadziła do zderzenia z dwoma autami. Wynik stanu trzeźwości przeraził zarówno funkcjonariuszy jak i uczestników – kobieta zdecydowała się na kierowanie pojazdem, mając prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Będzie odpowiadała przed sądem.

Pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy kierowca to drogowy morderca, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Policjanci apelują do kierowców o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz ograniczone zaufanie względem innych uczestników.

Autor: kom. Milena Kopczyńska

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *