pultuszczak

Facebook
JUREK OWSIAK ŚCISKA OGROMNIE

2021-08-24 11:10:25

9 sierpnia 2021 roku doszło do spotkania Marysi Komsty, pułtuszczanki, uczennicy ZS im. Bolesława Prusa z Jurkiem Owsiakiem. Gdzie? W warszawskiej siedzibie WOŚP przy ul. Dominikańskiej 19c.

Wielkie to było wydarzenie dla Marii, a i zaszczyt dla szkoły.
– Do Warszawy pojechałam z tatą.  Przywitał nas asystent pana Jurka i zaprowadził do sali konferencyjnej, gdzie spotkaliśmy się z żoną pana Jerzego, Lidią. Po krótkiej rozmowie, dotyczącej mojej nauki, pani Lidia udała się do swoich zajęć, a przyszedł pan Jurek. To przemiły i bardzo sympatyczny człowiek. Nasza rozmowa dotyczyła mojej szkoły, dokładnie to mojego  kierunku nauczania –  technik reklamy. Opowiedziałam również Jerzemu Owsiakowi o  przedmiotach,  które wykonałam dla WOŚP.

Trochę się tych rzeczy uzbierało, gdyż Marysia działa na rzecz ORKIESTRY od pierwszych lat szkoły podstawowej. – Zrobiłam dla FUNDACJI ręczniki z haftem, szalik z napisem WOŚP, sweter też z napisem WOŚP –  był on przekazany na wizji podczas FINAŁU ORKIESTRY, ponadto portret malowany na szkle farbami akrylowymi oraz wiele serc, które były wystawiane na licytacjach w Pułtusku.

Podczas spotkania w Warszawie wręczyłam panu Owsiakowi płytkę ceramiczną z fotografiami Pułtuska i koszulkę z herbem naszego miasta w ramach promocji  – podaje M. Komsta.

Z siedziby WOŚP  Marysia  wyszła z  gadżetami charakterystycznymi dla ORKIESTRY i z autografami. Jeden z nich wręczy dyrektor Dorocie Orłowskiej – Zespół Szkół B. Prusa SIE MA Jurek Owsiak ściskam ogromnie 2021.  – Jestem zafascynowana spotkaniem i osobowością Jurka Owsiaka, tym, co robi dla Polaków i jaki jest – powiedziała Maria.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *