pultuszczak

Facebook
Jakie suknie ślubne podkreślą Twoją figurę?

2022-04-05 11:23:42


Wiele dziewcząt w wieku kilku lub kilkunastu lat wyobraża sobie swój ślub i w myślach projektuje swoją sukienkę. Niektóre z nich z tego nie wyrastają i w dorosłym życiu ta wizja towarzyszy im do aż do ślubu, w trakcie którego składają przysięgę małżeńską w kreacji marzeń. Tak naprawdę tego dnia większość kobiet chce wyglądać wyjątkowo i niepowtarzalnie. Suknie ślubne są takim elementem garderoby, który przeznaczony jest na ten jedyny dzień, więc dobrze, gdyby był nie tylko efektowny, ale również idealnie dobrany do figury panny młodej. Tę – bez względu na rozmiar – kobiety lubią podkreślać. Jakie sukienki im w tym pomogą? Podpowiadamy!

Jak dobrać sukienkę do figury?

Ile kobiet, tyle pomysłów na suknie ślubne. Niektóre panny młode dobrze orientują się w aktualnie popularnych fasonach i pragną modnej sukienki. Inne wybierają ją według swoich upodobań, niekoniecznie kierując się współczesnymi trendami. Obojętnie, którą opcję się wybierze, warto dopasować krój sukienki do figury.

Decydując się na zakup gotowej kreacji, można wybrać się po nią z osobami towarzyszącymi, które obiektywnie spojrzą na wybór panny młodej i podpowiedzą pasujący jej fason. Podobnie obsługa salonu może swoim okiem eksperta ocenić dokonany wybór i służyć radą niezdecydowanym klientkom. Tutaj warto pamiętać, że ubranie ma odsłaniać te elementy ciała, z których jest się zadowolonym i chce się je wyeksponować. Ukrywać natomiast powinno mankamenty.

Dlaczego warto wybrać suknie ślubne typu syrena?

Istnieją takie sukienki, które pasują do każdej figury. Są nimi suknie ślubne rybka. Ich zalety są następujące:

  • wydobywają piękny kształt kobiecego ciała
  • nadają sylwetce proporcje
  • wysmuklają
  • uwydatniają talię

Obojętnie, czy panna młoda jest szczuplejsza czy tęższa, te cechy ubrania wpłyną pozytywnie na jej wygląd, gdyż podkreślą jej kobiecość. 

Jakie są modele sukni ślubnych syren?

W sklepach specjalizujących się modą weselną, np. w salonie SuknieBoho.pl dostępne są różne warianty tego modelu. Suknia ślubna rybka nie musi na wszystkich kobietach wyglądać tak samo, gdyż każda panna młoda może ją spersonalizować według własnych upodobań. Typ syreny dotyczy tylko fasonu, natomiast konkretny model warto dopasować do siebie. Tutaj można popuścić wodze fantazji, gdyż wybór jest naprawdę ogromny.

Po pierwsze – materiał. Zgodnie z upodobaniami – koronka, satyna, tiul i co tam jeszcze się zamarzy. Pojedynczo lub w kombinacji. Kwestia dowolna. Co ważne? Komfort noszenia, dlatego też warto postawić na materiał dobrej jakości, by się nie zagrzać i nie spocić.

Po drugie – długość sukni. Kto powiedział, że suknia ślubna syrena musi być do kostek? Zaletą tego modelu jest rozkloszowany dół, którego zadaniem jest właśnie wysmuklenie sylwetki. Może przybrać formę asymetryczną – z dłuższym tyłem, co pozwoli na odsłonięcie kostek panny młodej (i pięknych butów oczywiście), jeśli sobie akurat tego zażyczy. 

Po trzecie – oryginalne szczegóły, np. szerokie rękawy, dekolt w konkretnym kształcie, rozcięcia itp. Co się tylko zamarzy! A jeśli pannie młodej pomysłów zabraknie, to może odwiedzić salon SuknieBoho.pl i stamtąd zamówić swój wymarzony model sukni ślubnej rybka.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *