pultuszczak

Facebook

Handlujący narkotykami zatrzymany

2021-09-14 9:45:27

W miniona środę policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który usłyszał zarzuty handlu i posiadania narkotyków, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów.

W środę (08.09) funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego pułtuskiej komendy w wyniku prowadzonych działań i  zebranych informacji zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu pułtuskiego, podejrzewanego o handel oraz posiadanie narkotyków. W wyniku przeszukania mundurowi zabezpieczyli w miejscu zamieszkania mężczyzny 20 gramów amfetaminy oraz 45 gramów dopalaczy. Zatrzymany 26-latek posiadał również przedmioty, które służyły mu do  handlu narkotykami: wagę i woreczki strunowe. Część zabezpieczonych narkotyków była podzielona na porcje, spakowana  i przygotowana do  sprzedaży.

Mężczyzna usłyszał zarzuty handlu oraz posiadania środków odurzających i przyznał się do zarzucanych mu czynów. Wobec 26-latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru.

Teraz mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Autor: sierż. Renata Soból

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…