pultuszczak
Gdzie jest pani Barbara?

2023-10-06 9:35:42

Tajemnicze zaginięcie.

Makowscy policjanci w dalszym ciągu prowadzą poszukiwania 59 – letniej Barbary Ochelskiej. Do poszukiwań ponownie został użyty pies policyjny. Apelujemy do osób, które mogą mieć informację na temat pobytu zaginionej o kontakt z makowską policją

Minął prawie miesiąc poszukiwań  59 – letniej mieszkanki Budzyna Lipnik. Kobieta zaginęła 4 września rano, zostawiając dokumenty i swoje osobiste rzeczy w domu. Ostatni raz widziana była na swojej posesji około godz. 7:00. Do chwili obecnej nie udało się ustalić jej miejsca pobytu. Kobieta chorowała na cukrzycę.

Od momentu zgłoszenia zaginięcia prowadzono intensywne poszukiwania w które włączono makowskich policjantów, strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Makowie Maz., strażaków ochotników z Czerwonki i Dąbrówki, sąsiadów, znajomych  i rodziny. Przeszukano dokładnie posesję, okoliczne pola, łąki i lasy.  Do poszukiwań włączono policyjne psy tropiące z okolicznych jednostek policji. Do akcji poszukiwawczej zaproszono policyjnego przewodnika z  psem wyszkolonym do wyszukiwania indywidualnego zapachu człowieka z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji. W akcji poszukiwawczej brały osoby cywilne z psami tropiącymi. Niestety wszystkie te działania nie przyniosły rezultatów.

 Wszystkie osoby mogące mieć jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z dyżurnym makowskiej policji pod nr telefonu 47 70 47 200, bądź osobiście w jednostce policji.

podkom. Monika Winnik

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *