pultuszczak

Facebook
Drogi i świetlica wiejska

2023-04-13 12:57:15

Kolejne ważne dla mieszkańców gminy Winnica inwestycje.
Ostatnio wykonane odcinki dróg w tej gminie udało się zrobić w ramach dofinansowania z Funduszu Inwestycji Strategicznych Polski Ład. Wykonawcą jest firma INFRASTRUKTURA BUD-59 z Warszawy.
Droga asfaltowa w Białym Błocie
Długość 680 m. Zakres prac obejmował: usunięcie darni z poboczy i profilowanie drogi, wykonanie podbudowy tłuczniowej o grubości 5 cm, wykonanie nakładki z betonu asfaltowego o grubości 5 cm (warstwa wierzchnia) i szerokości 3 m oraz wykonanie poboczy.

Asfalt na drodze w Gnatach – Lewiskach i Gnatach – Szczerbakach
Długość 1256 m. Zakres prac obejmował: usunięcie darni z poboczy i profilowanie drogi, wykonanie podbudowy tłuczniowej o grubości 5 cm, wykonanie nakładki z betonu asfaltowego o grubości 5 cm (warstwa wierzchnia) i szerokości 3 m oraz wykonanie poboczy.

Droga asfaltowa w Górkach Dużych
Długość 550 m. Zakres prac obejmował: usunięcie darni z poboczy i profilowanie drogi, wykonanie podbudowy tłuczniowej o grubości 5 cm, wykonanie nakładki z betonu asfaltowego o grubości 5 cm (warstwa wierzchnia) i szerokości 3 m oraz wykonanie poboczy.

Droga asfaltowa w Powielinie
Długość 1050 m. Zakres prac obejmował: usunięcie darni z poboczy i profilowanie drogi, wykonanie podbudowy tłuczniowej o grubości 5 cm, wykonanie nakładki z betonu asfaltowego o grubości 5 cm (warstwa wierzchnia) i szerokości 3 m oraz wykonanie poboczy.

Asfalt na drodze w miejscowości Brodowo-Wity
Dwa odcinki dróg gminnych o długości 850 m i 1520 m. Zakres prac obejmował: usunięcie darni z poboczy i profilowanie drogi, wykonanie podbudowy tłuczniowej o grubości 10 cm, wykonanie nakładki z betonu asfaltowego o grubości 5 cm (warstwa wierzchnia) i szerokości 3 i 3,3 m oraz wykonanie poboczy.

Koniec remontu świetlicy w Golądkowie
Pracownicy Zakładu Budżetowego zakończyli remont świetlicy wiejskiej w Golądkowie. Zakres prac obejmował: położenie 100 m2 gresu na podłogę, położenie glazury w łazience i kuchni oraz wykonanie białego montażu. Poza tym zamontowano drzwi z futrynami oraz zainstalowano 12 lamp ledowych. Zadanie sfinansowano z funduszu sołeckiego Golądkowa i Skarżyc w kwocie 15.000 zł.

 

 

 

 


 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *