pultuszczak

Facebook
Co ze Sportową i Zieloną Dróżką?

2022-03-10 7:25:13

Mimo ze zadania drogowe wciąż zajmują czołowe miejsce wśród inwestycji gminnych, to w naszym powiecie, ba, samym Pułtusku jest jeszcze wiele takich zapomnianych albo odkładanych na później odcinków. Mieszkańcy oczywiście nie zapominają nigdy, bo na co dzień muszą się borykać z dziurami, wybojami i innymi urokami zaniedbanych nawierzchni. Dlatego też, co jakiś czas, często za pośrednictwem radnych ze swojego terenu, próbują się upomnieć o swoje

Na ostatniej sesji Rady Miejskiej, radny Adam Nalewajk pytał o dwie pułtuskie ulice od lat oczekujące na remont, czyli Zieloną Dróżkę i Sportową. W przypadku Zielonej Dróżki ma być dopiero przygotowywany projekt, obejmujący wykonanie tej drogi do połączenia z Białowiejską. Wraz z projektem będzie znany kosztorys, na pewno drogie będzie odwodnienie drogi i odszkodowania za wykup gruntu. Jeśli natomiast chodzi o ulicę Sportową, to w pakiecie z Solną i Flisacką również będzie wykonywana dokumentacja projektowa, w której należy uwzględnić także przebudowę kanalizacji deszczowej.

Podsumowując, marzenia mieszkańców wymienionych ulic o pięknej nawierzchni i chodnikach na razie będą nanoszone na papier, ale skoro plany są, to i nadzieja na ich szybką realizację pozostaje.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *