pultuszczak

Facebook
Dorota Ciosek nowym Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów

2023-03-02 11:59:15

1 marca, stanowisko Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Starostwie Powiatowym w Pułtusku objęła Dorota Ciosek, która została wyłoniona w wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze

Nowy rzecznik pochodzi z miejscowości Stare Bulkowo w gminie Winnica. Jest absolwentką Wydziału Administracji Wyższej Szkoły Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku. Ponadto z wyróżnieniem ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk Politycznych Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku. Dorota Ciosek posiada 23-letnie doświadczenie w pracy w administracji samorządowej.

W latach 2000-2020 była zatrudniona w Starostwie Powiatowym w Pułtusku w Wydziale Organizacji i Nadzoru oraz w Wydziale Komunikacji i Dróg na stanowisku inspektora ds. transportu drogowego. Następnie od 2020 do 2023 roku pracowała w Urzędzie Miejskim w Pułtusku w Wydziale Inwestycji, Rolnictwa i Pozyskiwania Środków Pozabudżetowych, na stanowisku inspektora ds. programów unijnych.
Ponadto Dorota Ciosek angażuje się społecznie jako prezes Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci, Młodzieży i Ich Rodzin Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy „Przystanek Winnica”.

Z porad nowego Powiatowego Rzecznika Konsumentów można korzystać od poniedziałku do piątku, w Starostwie Powiatowym w Pułtusku, w godz. 7:30 – 15:30, poprzez kontakt osobisty, mailowy i telefoniczny. Porady są bezpłatne.
Dodajmy że pani Dorota zastąpiła długoletniego rzecznika panią Longinę Liszewską, która odeszła na emeryturę. A więcej o uroczystym pożegnaniu pani Longiny na ostatniej sesji Rady Powiatu już w najbliższym wydaniu Tygodnika.
źródło: powiat pułtuski

Podobne artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *