pultuszczak

Facebook
49-LATEK ODNALEZIONY PRZEZ POLICJANTÓW

2022-01-11 12:28:19

Kilkudziesięciu policjantów brało udział w działaniach poszukiwawczych za mieszkańcem powiatu pułtuskiego, który z informacji przekazanych przez rodzinę mógł potrzebować pomocy. W jednostce policji został ogłoszony alarm, w wyniku którego w poszukiwania zaangażowali się policjanci będący w tym czasie na wolnym. W poszukiwaniach brał udział policyjny przewodnik z psem służbowym oraz strażacy. 49-latek został szybko odnaleziony przez policjantów kilkanaście kilometrów od miejsca zamieszkania

Policjanci niosą pomoc bez względu na porę dnia i nocy, często także prowadząc poszukiwania po godzinach swojej służby. Wszystko po to, aby jak najszybciej odnaleźć osoby, które często pilnie potrzebują pomocy.

W sobotę w nocy, na telefon alarmowy zadzwonił zaniepokojony syn i powiadomił o zaginięciu jego 49-letniego ojca. Z okoliczności wskazanych przez członków rodziny wynikało, że zachodziło realne zagrożenie życia i zdrowia mężczyzny.

Funkcjonariusze, zdając sobie sprawę z powagi sytuacji, rozpoczęli działania poszukiwawcze, w które zostali zaangażowani policjanci ze wszystkich wydziałów pułtuskiej komendy policji. W komendzie został ogłoszony alarm, dzięki któremu już kilkanaście minut później w działania włączyli się policjanci będący na wolnym oraz policyjny przewodnik z psem służbowym.

Policyjna akcja szybko przyniosła oczekiwany efekt, zaginiony został odnaleziony przez pułtuskich policjantów.

sierż. Renata Soból, KPP w Pułtusku

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *