pultuszczak

Facebook

Zna się na policyjnym rzemiośle

2017-05-24 9:49:16

Pierwszym zastępcą komendanta powiatowego POLICJI w Pułtusku został nadkomisarz Paweł Antośkiewicz. Na spotkaniu w UM powitali go: burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz, samorządowcy, szefowie instytucji, placówek oświatowo – kulturalnych, duchowni

– Cieszę się, że znaleźliście państwo czas, żeby przywitać nowego policjanta w naszej KOMENDZIE. Ostrołęka, niestety, dzisiaj traci, my zyskujemy policjanta, który zna się na policyjnym rzemiośle, jest człowiekiem inteligentnym, z tego co też wiem odważnym, nie bojącym się trudnych działań – powiedział komendant podinspektor Jarosław Olszewski.
Nadkomisarz Antośkiewicz pełni służbę od 1995 roku. Zaczynał od pracy w oddziałach prewencji w komendzie stołecznej policji, następnie przeniósł się do komendy w Ostrołęce, gdzie pełnił funkcję m.in. dzielnicowego i kierownika dzielnicowych. Dostrzeżony przez przełożonych, został komendantem komisariatu POLICJI w Myszyńcu , a następnie naczelnikiem sztabu policyjnego w Ostrołęce. Podinspektor Olszewski: – Dostrzeżony został przez naszych przełożonych w Radomiu, też przeze mnie, i od dzisiaj będzie pełnił funkcję pierwszego zastępcy komendanta w Pułtusku. We dwóch od dzisiaj będziemy kierować JEDNOSTKĄ, a ja chciałem podziękować za aurę sympatii, która się wytworzyła się w naszym powiecie, tak to odbieram. Dalej będziemy dbać o nasze wspólne bezpieczeństwo na drogach, będziemy prowadzić walkę z przemocą w rodzinie i mam nadzieję, że wspólnie będzie nam łatwiej to robić.
– Jestem policjantem z wieloletnim stażem, który większość swojej służby pełnił w służbie prewencyjnej, więc będę się zajmował właśnie tą służbą. Wiem, że przychodzę do jednostki, która ma bardzo dobre wyniki i jest doskonale kierowana. Dziękuję za to, że pan komendant Olszewski widzi mnie wśród swoich najbliższych pracowników – powiedział I zastępca Paweł Antośkiewicz, dodając: – Obiecuję, że zapału i wytrwałości mi nie zabraknie, bo POLICJĘ postrzegam jako służbę społeczeństwu, taką filozofię przyjmuję. Jestem otwarty na współpracę, takie jest moje zadanie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…