pultuszczak

Facebook


Zna się na policyjnym rzemiośle

2017-05-24 9:49:16

Pierwszym zastępcą komendanta powiatowego POLICJI w Pułtusku został nadkomisarz Paweł Antośkiewicz. Na spotkaniu w UM powitali go: burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz, samorządowcy, szefowie instytucji, placówek oświatowo – kulturalnych, duchowni

– Cieszę się, że znaleźliście państwo czas, żeby przywitać nowego policjanta w naszej KOMENDZIE. Ostrołęka, niestety, dzisiaj traci, my zyskujemy policjanta, który zna się na policyjnym rzemiośle, jest człowiekiem inteligentnym, z tego co też wiem odważnym, nie bojącym się trudnych działań – powiedział komendant podinspektor Jarosław Olszewski.
Nadkomisarz Antośkiewicz pełni służbę od 1995 roku. Zaczynał od pracy w oddziałach prewencji w komendzie stołecznej policji, następnie przeniósł się do komendy w Ostrołęce, gdzie pełnił funkcję m.in. dzielnicowego i kierownika dzielnicowych. Dostrzeżony przez przełożonych, został komendantem komisariatu POLICJI w Myszyńcu , a następnie naczelnikiem sztabu policyjnego w Ostrołęce. Podinspektor Olszewski: – Dostrzeżony został przez naszych przełożonych w Radomiu, też przeze mnie, i od dzisiaj będzie pełnił funkcję pierwszego zastępcy komendanta w Pułtusku. We dwóch od dzisiaj będziemy kierować JEDNOSTKĄ, a ja chciałem podziękować za aurę sympatii, która się wytworzyła się w naszym powiecie, tak to odbieram. Dalej będziemy dbać o nasze wspólne bezpieczeństwo na drogach, będziemy prowadzić walkę z przemocą w rodzinie i mam nadzieję, że wspólnie będzie nam łatwiej to robić.
– Jestem policjantem z wieloletnim stażem, który większość swojej służby pełnił w służbie prewencyjnej, więc będę się zajmował właśnie tą służbą. Wiem, że przychodzę do jednostki, która ma bardzo dobre wyniki i jest doskonale kierowana. Dziękuję za to, że pan komendant Olszewski widzi mnie wśród swoich najbliższych pracowników – powiedział I zastępca Paweł Antośkiewicz, dodając: – Obiecuję, że zapału i wytrwałości mi nie zabraknie, bo POLICJĘ postrzegam jako służbę społeczeństwu, taką filozofię przyjmuję. Jestem otwarty na współpracę, takie jest moje zadanie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *