pultuszczak

Facebook

Złote Gody w pułtuskim Ratuszu

2022-03-06 12:00:00

3 marca, w pułtuskim ratuszu, dwie Złote Pary obchodziły swoje rocznice 50. wspólnie przeżytych lat. Z tej okazji dostojni Jubilaci – państwo Wanda i Marian Wieczorkowie oraz Zofia i Włodzimierz Wróblowie – zostali odznaczeni medalami „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, przyznanymi im przez prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej

Medale wręczył burmistrz miasta Pułtusk Wojciech Gregorczyk.
– Jubileusze małżeńskie cieszą się wielkim uznaniem, poważaniem i szacunkiem społecznym. Tak wiele wspólnie przeżytych lat, to wspaniały przykład dla waszych dzieci, wnuków i młodych małżeństw. To świadectwo, że rodzina jest wielką wartością w życiu człowieka – mówił burmistrz, składając w imieniu samorządu Gminy Pułtusk najserdeczniejsze życzenia i listy gratulacyjne Złotym Parom. W uroczystości wzięli również udział zastępca burmistrza Mateusz Miłoszewski, kierownik USC Bogumiła Przybyłowska oraz przedstawiciele rodzin Jubilatów.
Następnie, przy wspólnej kawie, Jubilaci chętnie dzielili się ze wszystkimi obecnymi na uroczystości swoimi wspomnieniami, doświadczeniami, nie zapominając przy tym ani o radościach, ani o troskach życia małżeńskiego.
Serdecznie gratulujemy naszym Złotym Parom.
źródło: pultusk.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…