pultuszczak

Facebook

Złodziej i awanturnik zatrzymany

2021-04-15 10:09:39

Policjanci z Wydziału Kryminalnego pułtuskiej komendy zatrzymali 28-latka podejrzanego o kradzież rozbójniczą i uszkodzenia mienia. Mężczyzna ukradł dwie butelki whisky i ciastka, po czym w trakcie rzucił butelką w ochroniarza sklepu, uszkadzając mu okulary. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w jednym z supermarketów w Pułtusku. Mężczyzna wykorzystał chwilową nieuwagę pracowników, a następnie ukradł dwie butelki whisky i ciastka. Kradzież zauważył pracownik ochrony, który podjął wobec niego interwencję. Pomiędzy mężczyznami doszło do szarpaniny, w wyniku której złodziej odepchnął ochroniarza, a następnie rzucił w niego butelką i uszkodził mu okulary. Sprawca kradzieży uciekł z miejsca zdarzenia.
Wczoraj pułtuscy kryminalni ustalili i zatrzymali na terenie Makowa Mazowieckiego 28-letniego mężczyznę, podejrzanego o popełnienie dwóch przestępstw. Mieszkańcowi powiatu makowskiego został przedstawiony zarzut, do którego się przyznał. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu kontaktowania i zbliżania się do poszkodowanego. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
mł. asp. Anna Kowalczyk, KPP Pułtusk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…