pultuszczak

Facebook


Złodziej i awanturnik zatrzymany

2021-04-15 10:09:39

Policjanci z Wydziału Kryminalnego pułtuskiej komendy zatrzymali 28-latka podejrzanego o kradzież rozbójniczą i uszkodzenia mienia. Mężczyzna ukradł dwie butelki whisky i ciastka, po czym w trakcie rzucił butelką w ochroniarza sklepu, uszkadzając mu okulary. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w jednym z supermarketów w Pułtusku. Mężczyzna wykorzystał chwilową nieuwagę pracowników, a następnie ukradł dwie butelki whisky i ciastka. Kradzież zauważył pracownik ochrony, który podjął wobec niego interwencję. Pomiędzy mężczyznami doszło do szarpaniny, w wyniku której złodziej odepchnął ochroniarza, a następnie rzucił w niego butelką i uszkodził mu okulary. Sprawca kradzieży uciekł z miejsca zdarzenia.
Wczoraj pułtuscy kryminalni ustalili i zatrzymali na terenie Makowa Mazowieckiego 28-letniego mężczyznę, podejrzanego o popełnienie dwóch przestępstw. Mieszkańcowi powiatu makowskiego został przedstawiony zarzut, do którego się przyznał. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu kontaktowania i zbliżania się do poszkodowanego. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
mł. asp. Anna Kowalczyk, KPP Pułtusk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *