pultuszczak

Facebook

Złoci Jubilaci w Ratuszu

2022-08-04 1:25:53

Pięć Złotych Par obchodziło 3 sierpnia swoje rocznice 50. wspólnie przeżytych lat. Z tej okazji dostojni Jubilaci – Państwo Krystyna i Zenon Kruchelscy, Maria i Zdzisław Pikowie, Hanna i Janusz Winciunasowie, Regina i Tadeusz Wrzesińscy oraz Zofia i Ryszard Żurawińscy – zostali odznaczeni medalami „Za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznanymi im przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. W imieniu Prezydenta medale wręczył Burmistrz Miasta Pułtusk Wojciech Gregorczyk.

„Jubileusze złotych godów cieszą się wielkim uznaniem, poważaniem i szacunkiem społecznym. Tak wiele wspólnie przeżytych lat to wspaniały przykład do naśladowania dla waszych dzieci, wnuków i wszystkich młodych małżeństw. To świadectwo, że rodzina jest wielką wartością w życiu człowieka” – zaznaczył burmistrz, odczytując list gratulacyjny i składając w imieniu własnym oraz Samorządu Gminy Pułtusk najserdeczniejsze życzenia Złotym Jubilatom. W uroczystości wzięła również udział kierownik USC Bogumiła Przybyłowska oraz przedstawiciele rodzin świętujących par.

Następnie, przy torcie i kawie, Jubilaci z radością dzielili się swoimi wspomnieniami, doświadczeniami, nie zapominając przy tym ani o radościach, ani o troskach życia małżeńskiego, rodzinnego, jak również społecznego.

Serdecznie gratulujemy naszym Złotym Parom.
źródło:pultusk.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…