pultuszczak

Facebook


Zero tolerancji dla piratów drogowych

2020-05-04 5:51:29

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne narzędzie służące do walki z nieodpowiedzialnymi kierowcami. Dzisiaj, na terenie powiatu pułtuskiego, za rażącą prędkość na obszarze zabudowanym, prawo jazdy straciła 28 – latka.

Na drodze nie ma miejsca na brawurę i nieodpowiedzialność, dlatego mundurowi z całą stanowczością wyciągają konsekwencje w stosunku do rażąco lekceważących przepisy. Dziś, policjanci, którzy dbają o bezpieczeństwo na drogach, zauważyli na trasie w Grominie Volvo, którego kierująca jechał dużo szybciej niż pozostali uczestnicy ruchu. Wykonany pomiar wskazał, że samochód poruszał się z prędkością 103 km/h, na odcinku drogi, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Kierująca 28-letnia mieszkanka powiatu wołomińskiego, została ukarana mandatem i 10 punktami karnymi. Na okres trzech miesięcy straciła również prawo jazdy.

Policjanci ruchu drogowego wciąż apelują do kierowców o rozsądek i bezpieczną jazdę. Brak wyobrażani i szacunku dla innych użytkowników doprowadzają często do wypadków, które niestety kończą się tragicznie.

podkom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *