pultuszczak

Facebook

ZE ZŁOŚCI WYBIŁ SZYBĘ

2019-06-26 10:58:52

Zastępca naczelnika Wydziału Prewencji i kierownik Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali
39 – letniego mieszkańca powiatu makowskiego chwilę po tym, jak uszkodził autobus. Mężczyzna poniesie odpowiedzialność przed sądem

Z relacji zgłaszającego wynikało, że młody mieszkaniec powiatu makowskiego był bardzo niezadowolony, jak na ul. Nowy Rynek, po postoju, drzwi autobusu relacji Maków Mazowiecki – Warszawa, zaczęły się zamykać podczas gdy on jeszcze nie zdążył wejść. Kiedy kierowca ruszył pojazdem z przystanku, mężczyzna ze złości wybił ręką jedną z bocznych szyb autobusu, a następnie uciekł. Starty oszacowane zostały na kwotę w wysokości 7000 złotych.
W rejon zdarzenia niezwłocznie zostały skierowane patrole Policji. Będący na służbie zastępca naczelnika Wydziału Prewencji i kierownik Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego, po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia zatrzymali podejrzanego. W trakcie czynności procesowych mężczyzna przyznał się do przestępstwa i złożył wyjaśnienia. O jego losie zadecyduje teraz sąd. Za zniszczenie mienia grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.
sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…