pultuszczak

Facebook


Zawody pływackie

2015-11-10 10:50:07

W piątek, 6 listopada na pływalni MOSiR w Pułtusku rozegrano Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w Pływaniu Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych. Organizatorami Zawodów byli: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy i Uczniowski Klub Sportowy „Posejdon”. W zawodach wystartowali uczniowie szkół z powiatu pułtuskiego

Po raz pierwszy zorganizowano zawody sztafetowe, których uczestnikami były dziewczynki i chłopcy klas III, IV, V i VI, pływając w stylach dowolnym i grzbietowym. Mistrzami sztafet zostali: dziewczęta z PSP 4 (w składzie: Rachuba Maja, Jagiełło Alicja, Gnas Pola, Bandurska Weronika, Dudyś Aleksandra, Żukowska Alicja, Komorowska Marcelina, Grąbczewska Katarzyna) przed PSP 3, chłopcy z PSP 2 (w składzie: Religa Wojciech, Jaworski Bartek, Nuszkiewicz Adrian, Chmielewski Bartosz, Grzywacz Tomasz, Saciłowski Maciej, Graczyk Filip, Parzuchowski Maciej).
Mistrzami Powiatu na poszczególnych dystansach i kategoriach wiekowych zostali:
SP – dziewczęta styl dowolny
Klasa I – Sęczkowska Róża PSP 2 Pułtusk
Klasa II – Rachuba Maja PSP 4 Pułtusk
Klasa III – Jagiełło Alicja PSP nr 4 Pułtusk
Klasa IV – Zielony Nicola PSP 2 Pułtusk
Klasa V – Wierzchoń Klaudia PSP 3 Pułtusk
Klasa VI – Komorowska Marcelina PSP nr 4
SP – chłopcy styl dowolny
Klasa I – Tąpkowski Karol PSP 4 Pułtusk
Klasa II – Kaczyński Marcel PSP 4 Pułtusk
Klasa III – Borucki Igor PSP nr 3 Pułtusk
Klasa IV – Soliwoda Bartek PSP Świercze
Klasa V – Tośka Adam PSP Przemiarowo
Klasa VI – Wielgolewski Piotr PSP Przemiarowo
SP – dziewczęta styl klasyczny
Klasa I – Sęczkowska Róża PSP 2 Pułtusk
Klasa II – Korytkowska Natalia PSP 4 Pułtusk
Klasa III – Mazurkiewicz Dominika PSP nr 3 Pułtusk
Klasa IV – Żołnierzak Wiktoria PSP 2 Pułtusk
Klasa V – Żukowska Alicja PSP 4 Pułtusk
Klasa VI – Grąbczewska Katarzyna PSP nr 4
SP – chłopcy styl klasyczny
Klasa III – Religa Wojciech PSP nr 2
Klasa IV – Chmielewski Bartek PSP 2
Klasa V – Salamończyk Paweł PSP 3
Klasa VI – Pochmara Mateusz PSP 2
SP – dziewczęta styl grzbietowy
Klasa I – Żołnierzak Julia PSP 2 Pułtusk
Klasa II – Rachuba Maja PSP 4 Pułtusk
Klasa III – Jagiełło Alicja PSP nr 4 Pułtusk
Klasa IV – Piotrowska Matylda PSP 3 Pułtusk
Klasa V – Żukowska Alicja PSP 4 Pułtusk
Klasa VI – Jóźwiak Aleksandra PSP nr 3
SP – chłopcy styl grzbietowy
Klasa I – Szczerba Piotr PSP 4 Pułtusk
Klasa II – Jaworski Krystian PSP 4 Pułtusk
Klasa III – Żołnierzak Mateusz PSP Błędostowo
Klasa IV – Nuszkiewicz Adrian PSP 2 Pułtusk
Klasa V – Tośka Adam PSP Przemiarowo
Klasa VI – Wielgolewski Piotr PSP Przemiarowo
SP – dziewczęta styl motylkowy
Klasa IV – Zielony Nicola PSP 2
Klasa VI – Jóźwiak Aleksandra PSP 3
SP – chłopcy styl motylkowy
Klasa V – Salamończyk Paweł PSP 3
Klasa VI – Tkaczyk Jarosław PSP 2
Gimnazja
PG – dziewczęta styl dowolny
Klasa I – Borucka Alicja PG 2
Klasa II – Radecka Maja PG 1
Klasa III – Zadrożna Sylwia PG 3
PG – chłopcy styl dowolny
Klasa I – Banaszek Maciej PG 2
Klasa II – Hermanowski Oskar PG 3
Klasa III – Grzelakowski Jakub PG 3
PG – dziewczęta styl klasyczny
Klasa I – Borucka Alicja PG 2
Klasa II – Tymińska Wiktoria PG Świercze
Klasa III – Zadrożna Sylwia PG 3
PG – chłopcy styl klasyczny
Klasa I – Borucki Jan PG 2
Klasa II – Hermanowski Oskar PG 3
Klasa III – Galas Daniel PG Przemiarowo
PG – dziewczęta styl grzbietowy
Klasa I – Gizińska Karolina PG Winnica
Klasa II – Sitek Wiktoria PG 1
Klasa III – Mierzejewska Aleksandra PG Winnica
PG – chłopcy styl grzbietowy
Klasa I – Borucki Jan PG 2
Klasa II – Siemek Damian PG 3
Klasa III – Dynak Filip PG 3

PG – dziewczęta styl motylkowy
Klasa I – Mazurkiewicz Julia PG 1
Klasa II – Radecka Maja PG 1
Klasa III – Mierzejewska Aleksandra PG Winnica
PG – chłopcy styl motylkowy
Klasa I – Łach Dawid PG 1
Klasa II – Matusiak Adrian PG Winnica
Klasa III – Dynak Filip PG 3
MOSiR
Józef Gryc
6.11

029 6.11

046

087 6.11

041

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *