pultuszczak

Facebook


Zawodnicy z Gzowa trenowali z gwiazdami polskiego sportu

2016-12-09 6:25:25

Drugie miejsce SKS Janowe Biedronki

Jerzy Dudek, Milena Radecka, Artur Siódmiak, Tomasz Jankowski i Marcin Urbaś przeprowadzili trening dla ponad 150 młodych sportowców. Ostatnie w tym roku spotkanie związane było z Regionalnymi Rozgrywkami Klubów Sportowych Orange. Rywalizacja 11 drużyn zakończyła się zwycięstwem klubu UKS przy Gimnazjum w Giżycku. Na drugim i trzecim miejscu uplasowały się SKS Janowe Biedronki z Gzowa i UKS Rozogi. Wszyscy uczestnicy otrzymali autografy oraz zrobili setki pamiątkowych zdjęć. Klubowa rywalizacja odbyła się na hali OSiR Włochy w Warszawie.
Regionalne Rozgrywki Klubów Sportowych Orange to kolejna, po Pucharze Orange, okazja dla młodych sportowców do poznania innych drużyn z okolicy. Ci, którzy na co dzień konkurują ze sobą w wirtualnej rywalizacji, mogli wspólnie cieszyć się ze sportowych osiągnięć i sukcesów. W sumie we wszystkich spotkaniach w tym roku uczestniczyło 1242 zawodników i 178 trenerów. Rozdano w sumie 1420 medali oraz około 7500 autografów.
Rywalizacja 11 klubów w Warszawie zakończyła się zwycięstwem klubu UKS przy Gimnazjum w Giżycku – klub w marcu br. został również zwycięzcą Pucharu Orange.
Tuż za nim w rywalizacji punktowej uplasowali się zawodnicy z SKS Janowe Biedronki (Gzowo). Drużyna zamykająca podium to UKS Rozogi.

gzowo1
Ambasadorzy Klubów Sportowych Orange: Jerzy Dudek, Milena Radecka, Artur Siódmiak, Tomasz Jankowski i Marcin Urbaś

gzowo2
Zawodnicy w czasie jednej z konkurencji nazywanej koszonogą

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *