pultuszczak

Facebook


Zaufajcie mojemu oku!

2019-02-21 1:11:48

Z Krzysztofem Gołębiewskim, właścicielem nowo otwartego Salonu Optycznego MAM OKO przy ul. 17 Sierpnia 27A, rozmawia Ewa Dąbek

Proszę się krótko przedstawić naszym czytelnikom.
Mam 36 lat. Z branżą optyczną jestem związany od ponad 15 lat. Przez ten okres pracowałem na każdym stanowisku w salonie optycznym od optyka – w laboratorium optycznym, przez sprzedawcę, aż do optometrysty (optometrysta specjalizuje się w dobieraniu korekcji optycznej – okularów czy soczewek kontaktowych – dop. red.).
Swoje doświadczenie czerpałem z pracy w największej sieci optycznej w Polsce i z prywatnych salonów optycznych, a z wykształcenia jestem optometrystą.

Dlaczego zdecydował się Pan w właśnie na taką działalność? Czy Pańskim zdaniem na lokalnym rynku jest zapotrzebowanie na tego typu usługi?
Z optyką jestem związany prawie cały mój okres zawodowy. Już kilka lat temu narodził się pomysł otwarcia własnego Salonu Optycznego Mam OKO, a jak ma się taki cel, to trzeba dążyć do jego realizacji. Optyka to także moja pasja. Jest to dziedzina, która rozwija się bardzo dynamicznie. Postęp technologiczny i wymagania wzrokowe Polaków idą w parze i są na coraz wyższym poziomie. Z badań wynika, że co czwarta osoba w Polsce posiada okulary, a 46 % uczniów szkół średnich ma wadę wzroku. Współczesny człowiek ma coraz więcej problemów ze wzrokiem, wynika to z naszego stylu życia. Wiele godzin dziennie spędzamy korzystając z urządzeń cyfrowych i monitorów komputerowych, co niestety wpływa negatywnie na nasz wzrok. Więc zapotrzebowanie na okulary jest bardzo duże i cały czas rośnie.

Czym MAM OKO chce się wyróżniać, jakie nowinki proponuje Pan swoim klientom?
Przede wszystkim chciałem stworzyć przyjazne miejsce dla ludzi, bo to ich potrzeby są najważniejsze. Chcę każdego klienta traktować indywidualnie. W Optyku Mam OKO można zobaczyć najnowsze modele opraw. Moda okularowa wciąż ulega zmianie, dlatego podążam za nowymi trendami. Jeśli chodzi o wybór soczewek okularowych, to współpracuję z najlepszymi producentami z całego świata, więc jestem w stanie zrealizować zamówienia na nietypowe moce szkieł. Nasze motto to: doradzamy, wyjaśniamy, pomagamy.

A badanie wzroku, czy będzie można je wykonać na miejscu? Za darmo przy zakupie okularów, czy też odpłatnie?
Tak, w Optyku Mam OKO będzie można przebadać wzrok osoby dorosłej pod kątem doboru korekcji okularowej. Badanie będzie bezpłatne przy zakupie okularów.

Co z nietypowymi zamówieniami? Czy klient, który nie dobierze sobie oprawek, może zamówić coś nietypowego, innego, z katalogu?

Biorąc pod uwagę szeroki wachlarz produktów od rożnych producentów, będę starał się zaspokoić potrzeby każdego mojego klienta.
Soczewki kontaktowe są coraz częściej noszone zamiast okularów. Czy u Pana będzie można je kupić?
Tak, oczywiście. Soczewki kontaktowe są świetną alternatywą dla osób noszących okulary. Pozwalają między innymi na prowadzenie różnych aktywności sportowych.

Jak Pan w kilku słowach zachęci pułtuszczan, by odwiedzili MAM OKO?
Pułtusk to piękne miasto z ciekawą historią. Mieszka tu duża część mojej rodziny. Dlatego wiem, że pułtuszczanie to bardzo mili ludzie, o czym miałem okazję się wielokrotnie przekonać. Chętnie będę odpowiadał na Państwa potrzeby wzrokowe. Służę swoją wiedzą i doświadczeniem. Mamy przygotowane ciekawe promocje z okazji otwarcia Optyka Mam OKO, miedzy innymi 15% zniżki na okulary korekcyjne oraz promocję na soczewki progresywne. Drodzy pułtuszczanie, zaufajcie mojemu oku! Zapraszamy serdecznie każdego dnia!

Komentarze

1 komentarz

  1. Monika odpowiedz

    Polecam, miła, fachowa obsługa i duży wybór 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *