pultuszczak

Facebook


ZATRZYMANI ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

2018-10-12 9:53:25

Funkcjonariusze Wydziałów: Prewencji i Kryminalnego zatrzymali trzech mieszkańców Makowa Mazowieckiego. Mężczyźni posiadali znaczne ilości substancji odurzających

Akcja została przeprowadzona kilka dni temu. Wykonując czynności służbowe na terenie Pułtuska, policjanci ogniwa patrolowo – interwencyjnego podjęli czynności wobec podejrzanych o posiadanie zabronionych substancji. Nerwowe zachowanie mężczyzn wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, a ich przypuszczenia potwierdziły się jak znaleźli przy nich marihuanę. Plastikowy pojemnik z zawartością suszu został zabezpieczony przez policjantów, a dwóch mężczyzn zatrzymanych – 30 i 43 letni mieszkańcy Makowa Mazowieckiego.
W ciągu następnego dnia doszło do zatrzymania kolejnego mężczyzny związanego z przestępczym procederem. W ręce policjantów Wydziału Kryminalnego trafił 31- latek z terenu Makowa. Ponadto funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu znaczne ilości narkotyków.
Zatrzymany usłyszał już zarzut. Został objęty policyjnym dozorem. Sąd Rejonowy w Pułtusku podejmie decyzję o jego dalszym losie.

sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pultusk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *