pultuszczak
ZATRZYMALI CZTERY OSOBY POSZUKIWANE

2023-01-06 10:29:32

Policjanci z pułtuskiej komendy w przeciągu dwóch dni zatrzymali 4 osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Wśród tej grupy jest osoba zarówno poszukiwana listem gończym, jak i taka, której sąd wymierzył karę pozbawienia wolności oraz ta, która by ukryć się przez organami ścigania często zmieniała miejsce pobytu Teraz żadna z tych osób nie uniknie już zasądzonej kary

Pierwszego z poszukiwanych 35-letniego mężczyznę, pułtuscy kryminalni zatrzymali w poniedziałek wieczorem. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym wydanym przez sąd za przestępstwo rozboju. Pułtuszczanin ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za granicą kraju. 35-latek nie krył zdziwienia na widok mundurowych. Poszukiwany został doprowadzony do komendy, skąd trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi teraz najbliższe 2 lata.

Kolejny poszukiwany to 57- letni mieszkaniec naszego miasta, który został zatrzymany przez policjantów prewencji w miniony wtorek. Zgodnie z wydanym nakazem doprowadzenia miał trafić do zakładu karnego. Mężczyzna dokonał wpłaty grzywny, celem uwolnienia się od kary więzienia.

Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który był poszukiwany do odbycia kary 48 dni pozbawienia wolności. Zatrzymany mężczyzna, po wykonanych czynnościach, został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe dni zgodnie z orzeczonym wyrokiem.

Czwarty zatrzymany, to 35-latek, który był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu.

Policjanci każdego dnia sprawdzają miejsca, gdzie mogą ukrywać się osoby poszukiwane, a ich zatrzymanie w wielu przypadkach jest tylko kwestią czasu.

Autor: sierż. Renata Soból

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *