pultuszczak

Facebook


Zaskakujące informacje na stronie Gajda – med

2018-08-29 12:51:11

Na stronie internetowej Gajda med pojawiło się zdjęcie dyrektora Domu Polonii i kandydata na burmistrza Michała Kisiela oraz pełniącej obowiązki burmistrza Doroty Subdy z czarnymi paskami na oczach oraz informacja o policyjnych przesłuchaniach i rzekomych nieprawidłowościach finansowych z udziałem wymienionych osób

O co chodzi? O podatek od nieruchomości naliczony szpitalowi Gajda med, co zdaniem autora artykułu (KK?) odbyło się z naruszeniem przez Dorote Subdę uprawnień funkcjonariusza publicznego. Pisze się o tym, że środki zabrane szpitalowi zostały przekazane na umorzenie długów Domu Polonii i kampanię wyborczą kandydata na burmistrza.
Policja spoza Pułtuska spędziła wiele godzin na przesłuchaniach świadków. Przesłuchania odbywały się na terenie Szpitala Powiatowego. Policja i Prokuratura z Pułtuska wyłączyły się ze śledztwa celem uniknięcia posądzeń o brak obiektywności. – czytamy w oświadczeniu.
Nie mamy jeszcze żadnego oficjalnego oświadczenia drugiej strony po tak poważnych oskarżeniach. O dalszych szczegółach tej sprawy poinformujemy wkrótce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *